reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

No to tak jak u nas bylo sumiennie podawaj kropelki i będzie dobrze my mieliśmy ten kanalik jeszcze przytkany wiec dodatkowo jeszcze masowaliśmy. Będzie dobrze
Niekoniecznie musi byc to kumulacja kolki moja mala po szczepieniu wieczorkiem miała okolo 40 min płaczu nie do utulenia czytałam ze niektóre dzieci tak reagują życzę Wam spokojnej nocy...
Aleks ma tak,że nawet jak śpi to budzi się płacze,podkurcza nóżki i pruka,więc to jest raczej kolka.Wcześniej też miał kolki ale dawaliśmy radę bez leków.
 
reklama
Madziołek w Polscevto jeszcse debridat, z tym ze jest na recepte. Ja to mam i mojej Natalce pomaga, widac ze jest po nim jakas ulga, choc problemu calkowicie nie eliminuje. Uwazam, ze kolki mina za jakis czas, a do tego momentu pomagam jak tylko sie da, a te wszystkie teksty w stylu utul dziecko mozna sobie w d... wsadzic. Jak nas boki np. zab to tez nie pomaga zasloniecie okien i cieply dotyk, chcemy konkretnego wspomagacza. I tak na skurcze jelitek jakos nie czuje by pomoglo zasloniecie okien i tym podobne bzdury, ktore nagkinnie spotykam w artykulach zatytulowanych np. 6 metod walki z kolka u niemowlat.
 
Madziołek w Polscevto jeszcse debridat, z tym ze jest na recepte. Ja to mam i mojej Natalce pomaga, widac ze jest po nim jakas ulga, choc problemu calkowicie nie eliminuje. Uwazam, ze kolki mina za jakis czas, a do tego momentu pomagam jak tylko sie da, a te wszystkie teksty w stylu utul dziecko mozna sobie w d... wsadzic. Jak nas boki np. zab to tez nie pomaga zasloniecie okien i cieply dotyk, chcemy konkretnego wspomagacza. I tak na skurcze jelitek jakos nie czuje by pomoglo zasloniecie okien i tym podobne bzdury, ktore nagkinnie spotykam w artykulach zatytulowanych np. 6 metod walki z kolka u niemowlat.
Też tak uważam,bo jak boli dorosłego to jeszcze czasem da się wytrzymać bez tabletek,ale jak boli maluszka to trzeba coś podać.Jeszcze zastanawiamy się nad Bobotic
 
Ja chciałam kupić wczoraj Pedicetamol i okazało się w aptece że firma która te kropelki produkuje upadła i już od tygodnia nigdzie w hutrowniach tego.nie mają...

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja również miałam wczoraj taką sytuację dlatego musiałam kupić Paracetamol Hasco
 
reklama
To super, że noc minęła spokojnie. Nie wiem czemu ale gorączka zazwyczaj pojawia się na wieczór. Może już się nie pojawi. A jakimi szczepionkami szczepiłaś?
 
Do góry