reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dopiero jak będzie chodzić? Co lekarz, to opinia, bo u nas też wszystko w porządku, a następna wizyta kontrolna za 10 tygodni :)
Może lekarz przewiduje, że za 10 tygodni zacznie chodzić? :D a gdzie byliście? Na NFZ czy prywatnie?

Dominik w zeszłym tygodniu ważył 4785g. Idą łeb w łeb te nasze syny.

A dzisiaj nam stuka 2 miechy!!
@Martussa82 , @MarzenkaKa wszystkiego naj dla dzieciaków!

U nas pierwsza pobódka tej nocy. I bez żadnych budzików. Spanie od 22:30 wiec 5,5h. Az mi się nie chce kłaść spowrotem bo za 1,5 h zaczynamy procedurę wychodzenia z domu, żeby na badania zdążyć :)

Miłego dnia kobitki!
 
reklama
Widzę, że z tym usg bioderek to różnie. My byliśmy w 4 tygodniu, a następna wizyta ma być po skończonych 4 miesiącach. U nas też senny dzień był, ale to chyba po szczepieniu. Mały mi spał wczoraj od 14 do 5 rano tylko z przerwami na jedzenie, jak nie on, no i gorączka nas dopadła. Powiedzcie mi czy są czopki przeciwgorączkowe dla niemowlat? Bo mężowi w aptece farmaceuta powiedział, że nie ma i kazał nam czopki z dawką dla dorosłych dzielić na pół. Na razie jedziemy na paracetamolu w zawiesinie.
 
Aa to i ja uzupełniam dane do kolejki porodowej: waga 3180 g, długość 56 cm. No i wyskoczył faktycznie jak Filip z konopi o 15.00 ☺
 
Może lekarz przewiduje, że za 10 tygodni zacznie chodzić? :D a gdzie byliście? Na NFZ czy prywatnie?

Dominik w zeszłym tygodniu ważył 4785g. Idą łeb w łeb te nasze syny.

A dzisiaj nam stuka 2 miechy!!
@Martussa82 , @MarzenkaKa wszystkiego naj dla dzieciaków!

U nas pierwsza pobódka tej nocy. I bez żadnych budzików. Spanie od 22:30 wiec 5,5h. Az mi się nie chce kłaść spowrotem bo za 1,5 h zaczynamy procedurę wychodzenia z domu, żeby na badania zdążyć :)

Miłego dnia kobitki!

Wszystkiego dobrego dla dwumiesięczniaków! : D

Haha, wiem, że mam zdolnego syna, ale żeby aż tak? [emoji23]

Jeśli chodzi o pobudki, to ja już dawno budzika nie używam [emoji14] wybudzalam do 28 dż tak jak zalecają, a potem wedle życzenia Tymka :)
Dzisiaj dał mi pospać [emoji175] od 21 do1:30 i od 2:30 do 5:30 :D

Daj znać jak po badaniach :*


Napisane na PLK-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie,

My na usg bioderek byliśmy koniec czerwca i wszystko ok, kolejna wizyta za 6 tygodni więc tu też co lekarz to inaczej.
Wczoraj był ciężki dzień....prawie zero spania...po 15 minut, czasem pół godziny, i marudzenie...wieczorem najgorzej, po kąpieli i jedzonku też tragedia choć zawsze zasypiala cudnie...płakać mi się chciało...ale zasnęła o 21ej i....dopiero wstała....jedynie pampers nie wytrzymał....

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzę, że z tym usg bioderek to różnie. My byliśmy w 4 tygodniu, a następna wizyta ma być po skończonych 4 miesiącach. U nas też senny dzień był, ale to chyba po szczepieniu. Mały mi spał wczoraj od 14 do 5 rano tylko z przerwami na jedzenie, jak nie on, no i gorączka nas dopadła. Powiedzcie mi czy są czopki przeciwgorączkowe dla niemowlat? Bo mężowi w aptece farmaceuta powiedział, że nie ma i kazał nam czopki z dawką dla dorosłych dzielić na pół. Na razie jedziemy na paracetamolu w zawiesinie.

Nam po szczepieniu lekarka poleciła
https://live-productcatalogue.s3-eu...0 mg front_1500x1500.jpg?width=320&height=320


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
MamaAWR - a USG główki i brzuszka dlaczego robisz? Nosze w pionie bo czasami to jedyna pozycja żeby uspokoić moja niunię...
Dzisiaj 2 miesiące[emoji16][emoji16][emoji16]
Wstyd się przyznać ale go gin idę dopiero w poniedziałek...

Moje dziecko robi coś dziwnego - trze całą twarzą o mnie, tak jakby wycierała nos, wbija twarz we mnie i szybko z lewo i prawo... nie wiem jak to opisać... dziwne to jest i nie wiem co robić...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
MamaAWR - a USG główki i brzuszka dlaczego robisz? Nosze w pionie bo czasami to jedyna pozycja żeby uspokoić moja niunię...
Dzisiaj 2 miesiące[emoji16][emoji16][emoji16]
Wstyd się przyznać ale go gin idę dopiero w poniedziałek...

Moje dziecko robi coś dziwnego - trze całą twarzą o mnie, tak jakby wycierała nos, wbija twarz we mnie i szybko z lewo i prawo... nie wiem jak to opisać... dziwne to jest i nie wiem co robić...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój syn tak robił jak był glodny i albo po prostu chciał possać cyca. Ale już daaawno tak nie robił. Jak jest nakarmiona to nie wiem co to może oznaczać.

My już w domu po badaniach. Wszystko w normie, jupi!! :D
USG główki zlecił neurolog żeby skontrolować torbielki, które były wykryte w szpitalu - wchłonęły się i nie ma po nich śladu.
USG brzuszka zlecił pediatra ze względu na złe wyniki morfologii. Ale wszystko w normie, czyli to nie wątroba ani nerki ani nie śledziona.
Pozostają opcje dwie: wirus (ciagle albo znowu) albo serducho. Z tym, że serce nie wpływa raczej na białe krwinki więc raczej wirus. Ech... za tydzień znowu trzeba ukłuć :(
 
reklama
Do góry