reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witaj Kasia u Nas :)

My po bioderkach i wszystko oki następna wizyta jak będzie chodzić. A wy szeroko pieluchujcie DaWo i będzie dobrze...
A moja Panna dzis chciała cały dzień spać i wiecie co też mnie to męczyło że coś nie tak, budzila sie tylko na jedzenia...zobaczymy jutro...myślę ze zawsze Nam źle...spi źle. ..nie spi źle :rofl:;)
 
reklama
Witaj Kasia u Nas :)

My po bioderkach i wszystko oki następna wizyta jak będzie chodzić. A wy szeroko pieluchujcie DaWo i będzie dobrze...
A moja Panna dzis chciała cały dzień spać i wiecie co też mnie to męczyło że coś nie tak, budzila sie tylko na jedzenia...zobaczymy jutro...myślę ze zawsze Nam źle...spi źle. ..nie spi źle :rofl:;)
Ta, nigdy nam niedogodzi :) Grunt że jedzą i rosną te nasze bąble. To najważniejsze.

@MarzenkaKa - a Tymek ile teraz waży?
 
Faktycznie z tym spaniem i niespaniem tak jest, ze nam sie dogodzic nie da ;)

U nas tez dzis dzien spiocha! Az nie wiedzialam, co mam ze soba robic ;) co prawda czesc czasu corcia przespala na mnie, wiec pozostalo mi ogladanie po raz dziesiaty odcinka Grey's Anatomy (powtarzam sobie, ze najwyzsza pora zabrac sie za czytanie, a nie sie odmozdzac przed tv, no ale tak wychodzi ;)). A wczoraj z kolei dzien czuwania i niespania. W kratke ta moja pannica no!!

Ale fakt, z nocnym spaniem absolutnie nie moge narzekac. Absolutnie! ;)

Nas w piatek obejrzy fizjo - ciekawe, co zaordynuje.

A mnie jutro bedzie ogladal pan gin. Ciekawa jestem, bo oczywiscie sprawdzalam opinie o nim na znanylekarz.pl i jest to pierwszy lekarz, ktory odpisuje na wystawiane mu opinie :) tak dba o swoj pr! ;)

Przyszla dzis dostawa kawy :) szczescie wielkie :)

1499202677-aaaaaa.jpeg


Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odnośnie szerokiego pieluchowania to fizjoterapeuci to niestety odradzaja... podobno stawy najlepiej jak są w ruchu...
Mówią że to nic nie daje.
Sama już głupia z tym jestem... u nas też zalecenie szerokiego pieluchowania i wizyta druga w następnym tygodniu...
Ja zrezygnowałam z pieluchowania tylko inaczej noszę i układam nóżki szeroko...
Zobaczymy co będzie...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odnośnie szerokiego pieluchowania to fizjoterapeuci to niestety odradzaja... podobno stawy najlepiej jak są w ruchu...
Mówią że to nic nie daje.
Sama już głupia z tym jestem... u nas też zalecenie szerokiego pieluchowania i wizyta druga w następnym tygodniu...
Ja zrezygnowałam z pieluchowania tylko inaczej noszę i układam nóżki szeroko...
Zobaczymy co będzie...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zwariować idzie z tymi specjalistami. Jeden tak, drugi siak. I którego posłuchać?
Marta, a Ty nosisz w pionie?

U nas w sobotę będzie fizjoterapeutka a za tydzień we wtorek USG bioder i wizyta u ortopedy. A jutro USG główki i brzuszka. O 7:10. Ciekawe czy Młody będzie przytomny o tak wczesnej porze, skoro ostatnio leżymy w łóżku nawet do 9. Fakt, że od godz. 6 już w moim, ale jednak :)
 
Co specjalista to opinia. Mozna dostac zawrotu glowy. Nam kazdy mowi co innego:
- odnosnie norm w morfologii - jeden lekarz to, drugi tamto, jedno laboratorium podaje takie normy, inne takie..
- odnosni chustonoszenia - jedna doradczyni, ze chusta ma konczyc sie na szyi, inna - ze w polowie ucha (wiazemy tak, jak mowila druga - zeby mlodej lepetynka slodka nie latala)
- doradczyni laktacyjna, ze normy przybierania zaczynaja sie od 16g/dzien, druga - ze od 26g/dzien

Serio. Ocipiec mozna. Ide spac z tej okazji ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Kasia u Nas :)

My po bioderkach i wszystko oki następna wizyta jak będzie chodzić. A wy szeroko pieluchujcie DaWo i będzie dobrze...
A moja Panna dzis chciała cały dzień spać i wiecie co też mnie to męczyło że coś nie tak, budzila sie tylko na jedzenia...zobaczymy jutro...myślę ze zawsze Nam źle...spi źle. ..nie spi źle :rofl:;)
Dopiero jak będzie chodzić? Co lekarz, to opinia, bo u nas też wszystko w porządku, a następna wizyta kontrolna za 10 tygodni :)

Napisane na PLK-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Kasia u Nas :)

My po bioderkach i wszystko oki następna wizyta jak będzie chodzić. A wy szeroko pieluchujcie DaWo i będzie dobrze...
A moja Panna dzis chciała cały dzień spać i wiecie co też mnie to męczyło że coś nie tak, budzila sie tylko na jedzenia...zobaczymy jutro...myślę ze zawsze Nam źle...spi źle. ..nie spi źle :rofl:;)
I co do spania, tp chyba taki dzień. Bo mój Tymek też dzisiaj wyjątkowo przespał sporo dnia. Aż zaczęłam się niepokoić [emoji13]

Napisane na PLK-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dopiero jak będzie chodzić? Co lekarz, to opinia, bo u nas też wszystko w porządku, a następna wizyta kontrolna za 10 tygodni :)

Napisane na PLK-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas tez kontrola dopiero w '18-24' miesiacu zycia.. [emoji33]

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry