reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Rany, ale jestem dziś zgonem.
Jak bym była na mocnym kacu po ostrej imprezie.

Podstawowym marzeniem jest sen.
Odpływam nawet na stojąco.
A plecy to już w ogóle nie są chyba moje, bo nie porzypominam sobie żadnych treningów, a napierniczają, jak po grubym seansie na siłowni.

Wygladam przy tym, jak mop..



I przeczytam Was dopiero, jak mnie trzepnie energią, bo tymczasem siłą woli klepię te tutaj literki. :p



Aaaa!
W dodatku walnęłam ten wpis w zupełnie innym wątku. Chyba o cesarkach. [emoji23]
Po cholerę mi wątek o cesarkach..
 
reklama
MamaAWR- a może te wyniki wcale nie są złe?
Ja aplikacje używam tylko do karmien i kup. Bardzo mi się sprawdza. Ze spaniem to już za dużo ;)

Gdyby nasze noce wyglądały zawsze tak jak dzisiejsza to byłabym szczęśliwa- w 12 godzin tylko 4 karmienia!! Cudownie :)
Może mega- gigantyczna kupa po kąpieli to spowodowała- musieliśmy kapać po niej jeszcze dwa razy bo brudna była nawet szyja o ramiona!

U nas w dzień ze dwie aktywności po 1,5 godziny na pewno reszta to spanie i karmienie ;)
Nawet dżemy truskawkowe wczoraj zrobiłam -z pomocą TM ale miałam czas!
Za to postanowiłam ze ze starszymi jestem w stanie iść/jechać do parku co drugi dzień- inaczej dom to pobojowisko! Wychodzę ok 12 tej wracam po 17tej - a dom w tym czasie chyba sam obrasta. No i wtedy uskuteczniam pełnowymiarowy obiad na mieście.

Lalamido- moje dzieci starsze nie miały nigdy pobieranej krwi-6 i 8 lat :) wszystko gra. U mnie z piersi tez się dusi bo tak leci, szczególnie jak są b. Pełne.
Waraai- chyba masz moja energię sprzed dwóch dni. Ja dziś wyspana.

Majmaj- u nas tego kataru chyba nie ma. Nie słyszę go, jeden dzień coś odciągnęła ale kropelki. Za to raz dziennie słyszę pokaslywanie. Ale dopóki je i w kupię śluzu nie widzę to nie myśle o tym.
Mojemu się nie odbija, a czasem na leżąco. Ale jak zaśnie przy piersi i go podnoszę do odbicia to jak nie odbije w 5 minut to odkładam. A Ty będziesz w ogóle szczepić ? W szpitalu nie braliście gruźlicy?

Wczoraj mój syn przegapił karmienie ( w stosunku do oczekiwań mojego biustu) wiec ściągnęłam pokarm i rozkwasilam sobie brodawkę na nowo! Laktator to zło!! Krew spływała zamiast mleka i musiałam to wylać!

Miłego świętowania [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
MamaAWR- a może te wyniki wcale nie są złe?
Myślisz, że panikuję? No może trochę. Nie zaprzeczę. Ale te białe krwinki są już poniżej 5 (norma od 9 lub 5 w zależności od lekarza). Nie chcę nawet na głos mówić jakie mogą być tego najgorsze przyczyny.. tym bardziej że w rodzinie miałam taki przypadek. No liczę na to że to tylko jakaś infekcja i w końcu ją zwalczymy. Albo że to tylko moje urojenia... panikara jestem, wiem :(

U nas też dzień zapowiada sięsuper słonecznie. Więc udanych spacerów dziewczyny i odpoczynku na świeżym powietrzu.
@waraai - daj już sobie spokój z tym ogarnianiem domu dzisiaj i wyśpij się jak mała zaśnie w dzień!
 
MamaAWR- nie nie nie sadze ze panikujesz tylko może te normy przy dzieciach są inne! Najważniejsze to trafić na mądrego lekarza, takiego któremu Ty będziesz ufać!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja mysle, ze panika przy takich malych szkrabach to calkiem naturalna sprawa.

Ja sluchajcie jestem w szoku. Karmie sobie mloda rano i dzwoni telefon - lekarka z naszej przychodni, u ktorej bylam wczoraj. Mowi ze konsultowala sie z hematologiem i poprosila, zebysmy jaszcze crp Marysi zbadali. A plytki jesli sa ponizej 1000 (wczoraj 770) to nalezy kontrolowac. Powyzej tej wartosci jyz leczyc. I mowi, zeby do niej dzwonic na komorke jak beda wyniki. Nawet o 22. Taki lekarz z nfz! W szoku ciezkim jestem.

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Olo32 a gdzie Ty tego lekarza masz? Jak sie nazywa? Może przyjmuje gdzieś jeszcze bliżej mnie?
Violetta Łaguna. Dziewczyny na grupie mokotowskiej na fb ostrzegaly, ze panikara i dzieci z katarem do szpitala wysylala. Ale zaryzykowalam i prosze jakie podejscie [emoji173]

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Panikara jak ja, to może znajdziemy wspólny język :)
Ty Olo będziesz kontrolowała Marysi te plytki? Po jakim czasie pani dr kazała Ci powtórzyć badania?
 
reklama
Do góry