reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

@MajaMaj przychodzi do nas doradczyni (doradca? nigdy nie wiem, czy odmieniać, czy nie odmieniać ;)) chustonoszenia i będzie nas uczyć. Znalazłam ją na grupie Mokotowska Chustomama na FB ;)
Wizyta kosztuje 160zł, potem jakby coś się działo jest do naszej dyspozycji, więc spoko opcja.

@waraai co do ubranek to u nas jest ciekawie, bo pannica niby 57cm, niby długa, ale bodziaki 56 są dla niej za obszerne, bo ma dosyć chudy i krótki kadłubek, za to nogi długie tak, że niektóre pajace rozmiar 56 mają dla niej za krótkie nogawki i nóżki się nie prostują :) Więc nosi pajace większe, które są i luźne w korpusie i mają trochę za długie nogawki :D
 
reklama
Waraai- ja mam wir D3apo oraz vigantol. Polecam coś w kropelkach.
Tak- mnie tez boli w momencie przystawienia właśnie. Musi tam być rana. Po chwili mleko jakby znieczula i mogę - tak jak teraz karmić 30 minut bez dalszego bólu. Fajny kudłatej z Twojej panny.
Martussa.- dzięki za wsparcie. Niestety ściąganie z tej piersi powoduje jej krwawienie..;



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Marta- ja mam teraz chustę tkana nati trzeba tez zwrócić uwagę na jej długość 4,2-5 metrów będzie najlepsza.
Nosidło jest niewskazane choć sama przy pierwszym dziecku miałam właśnie baby bjorn. Ludzie noszą, dzieci żyją... kwestia nastawienia. Ja mam nosidło ergonomiczne- hand made przez jakaś chusto mamę ale to od pół roku- nie wcześniej.
Olo- dzięki, tez chodzę gola i wysmarowaną mlekiem [emoji12] dziś byłam w 2 miejscach żeby kopic te muszle i nigdzie nie ma[emoji80]jak kupię w sieci to zanim przyjdą przestaną być potrzebne. Prawa pierś nie sprawia mi żadnych kłopotów.
Dawo- kapustę rozbijasz przed obłożeniem?
Gabiś- a ta główka się teraz zmieniła czy od urodzenia tak ma?

No a ja dogadałem się z synem ze musi jednak jeść z dwóch piersi na każde karmienie. Jest to dla mnie szok bo każda z córek karmilam do 10 minut a z nim kwitnie prawie godzinę!
Akt urodzenia załatwiony. Padam dziś na pysk- żadnych filmów dzisiaj idę spać o 20tej [emoji13]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, tę D3 podajecie od razu do buziaka? Czy jak? ;)
My od razu do buziaka, Blanka tak fajnie mlaszcze jezyczkiem przy tym.

@Karlik - w szpitalu jak leżałam plackiem po narkozie to mi położne przystawialy małą caly czas po jednej stronie, ale żadnej różnicy w wyglądzie główki nie zauważyłam. A teraz w domu mimo zmiany boków do spania widzę że ta główka nie jest równa.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lewa pierś zrobiła mi się od środka czerwona ale nie boli,jest inna niż prawa... Kapustę rozbijam i do lodówki i na cyc, mleko sciagam.
A ten laktator to mnie wkurzył dzisiaj jak musiałam wycierać podłogę[emoji51][emoji36][emoji35][emoji34] mała nawet piła z tej butelki Canpola ale też zaczęłam przelewać do lovi,bo butelek nakupiłam i się jeszcze okaże że mała nie skorzysta.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1496861116-aaaaaa.jpeg

Zobaczcie mojego strażaka [emoji3][emoji16][emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sluchajcie Marysia mi oszalala chyba na punkcie cyca. Od 14 zyczy sobie dostawy swiezego mleka co godzine lub czesciej. Mam nadzieje, ze w nocy jej przejdzie [emoji23]
A i polecam aplikacje happy baby - mozna zaznaczac liczbę karmien i przewijan :) w szpitalu pisalam na kartce, ale w apce wygodniej [emoji16]

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry