reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

127na75 takie mam ciśnienie, mam nadzieję że masz rację mamaAWR, ale żeby 24godz. Głowa bolała, pije dużo ale może przy karmieniu to mało. Rano zabrałam Apap, ile można tego brać?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
DaWo- mnie też bolała strasznie głowa, przyszedł fizjo i mnie "naprawił". Ale złapał się za głowę jak zobaczył mój stan! Już podczas ciąży mała poprzestawiała mi wszystkie wnętrzności, teraz karmiąc, śpiąc krzywo, nosząc małą tylko pogorszyłam sprawę. Na szczęście zabieg dał radę, polecam!
 
DaWo- mnie też bolała strasznie głowa, przyszedł fizjo i mnie "naprawił". Ale złapał się za głowę jak zobaczył mój stan! Już podczas ciąży mała poprzestawiała mi wszystkie wnętrzności, teraz karmiąc, śpiąc krzywo, nosząc małą tylko pogorszyłam sprawę. Na szczęście zabieg dał radę, polecam!
A już można do jakiegoś masażysty iść?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
DaWo- mnie też bolała strasznie głowa, przyszedł fizjo i mnie "naprawił". Ale złapał się za głowę jak zobaczył mój stan! Już podczas ciąży mała poprzestawiała mi wszystkie wnętrzności, teraz karmiąc, śpiąc krzywo, nosząc małą tylko pogorszyłam sprawę. Na szczęście zabieg dał radę, polecam!
Podasz proszę namiary?

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Umówiłam się jutro na masaż, mam nadzieję że mi to nie zaszkodzi.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój fizjoterapeuta nie robi klasycznego masażu. Olo, jutro na priv Ci wyślę namiar. Gość jest naprawdę dobry- mojego męża sportowca naprawia regularnie od kilku lat.
 
Mój fizjoterapeuta nie robi klasycznego masażu. Olo, jutro na priv Ci wyślę namiar. Gość jest naprawdę dobry- mojego męża sportowca naprawia regularnie od kilku lat.
Superowo!! Ja jakichs tam swoich chlopakow mam, ale chetnie poznam nowego fizjo :) on do domu przychodzi? Duzo sobie liczy?

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My ciągle w szpitalu.

Na obchodzie u mnie na oddziale powiedziano mi, że jestem już 5 dobę, a mogę być 7.
Bo "nie może być zbyt komfortowo".

Małej podskoczyła od wczoraj bilirubina na skórze, czekamy na wyniki z krwi, ale te zawsze są o 3 wyższe. I będzie decyzja. Czyli - znów naświetlania (nie naświetlali jej dwie doby teraz). Jak wyniki wieczorem będą lepsze, to do jutra i znów obserwacja, czy nie ma z odbicia i może w czwartek dom.

Jesteśmy osobno.
Latam na telefon na karmienia.
 
Do góry