reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Waraii to super, dziewczyny a jak tam wasze brzuszki u mnie trochę rozstępów, i tak myślę w przyszłym roku o jakiś zabiegach może wy mi coś podpowiecie
 
DaWo- całe szczęście że masz mamę na dole, bo ja w takiej sytuacji muszę dupę zebrać i jechac dalej :-) ale może to jakaś depresja się odzywa albo.... poranione brodawki dają o sobie znac i masz jakiś stan zapalny piersi.... na pewno jestes bardzo zmęczona i rozgoryczona i zła.
mamaAWR- my tez karmimy się z rogalem, ale bez tez dajemy radę. Uwazaj na kregosłup za rok będzie CI mega potrzebny ;-)
Oj ja też w tym tygodniu masażyk muszę bo mój kręgosłup narzeka na spinki karmieniowe :-)
waraai- cudownie!! huśtają Wami raz tak raz tak a tu bum - idziecie super. Pewnie nie mają miejsc na oddziale :-)

Ja wczoraj wieczorem ściągnęłam mleko - bo młody za długo spał i mnie rozsadzało i tatuś karmił z butelki! Ale im było dobrze.....
Słuchajcie, mój młody tak śpi od np. 18:30-19 że nie mamy kiedy go kąpać :-) wczoraj tylko o 23 przebierałam go na śpiocha i poszedł na brudasa....
Poza tym mi tak zaburza laktacje - he he - raz śpi 3 godziny, raz je co godzine, no moje piersi wyją z bólu czasem. Są ciężkie a brodawki tak wrażliwe że obłęd. No ale ciągle liczę że za jakiś czas minie :-)

Wczoraj wróciłam ze szkoły na nogach pchając wóz pod tą moją górę. Ludzie - za miesiąc będę miała łydy jak Pudzian :-) :-) :-)
 
Waraii to super, dziewczyny a jak tam wasze brzuszki u mnie trochę rozstępów, i tak myślę w przyszłym roku o jakiś zabiegach może wy mi coś podpowiecie
Hmmm ja Ci nie podpowiem bo rozstępy miałam w 1 ciąży ale teraz po latach już ich prawie nie widać. U mnie jakiś blizny i rozstępy stają się mało widoczne.
Ale zbieram kasę na cycki [emoji12] . ZUS mi Je zasponsoruje [emoji23]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Waraii to super, dziewczyny a jak tam wasze brzuszki u mnie trochę rozstępów, i tak myślę w przyszłym roku o jakiś zabiegach może wy mi coś podpowiecie

U mnie w zasadzie nic nie zostało po porodzie.
Jest mękki i nie taki, jak przed i to tyle ze zmian.
Plus ta pręga.


Dziewczyny.
Poratujcie doświadczoną wiedzą w temacie szwów. 5 doba u mnie i dopiero teraz czuję, że coś się tam wydarzyło.
Kłuje, pobolewa, trudno siadać, bo jakby mi ktoś igłę wbijał momentami.
Goi się okej - bo dwa razy dziennie ktoś ogląda moje podwozie.

Ale - tak ma być?
W życiu nic mi nie szyto. ;)
 
Hmm.. jakby to ująć.. zostałaś matką i masz w domu kilkunastodniowego noworodka. Taka byłaby moja diagnoza. Dorzuć do tego burzę hormonów, bo niedospanie i skrajne wyczerpanie mieści się już w pierwszym zdaniu.
Na ból głowy mogę doradzić picie dużej ilości wody. Zakładam że w tym całym rozgardiaszu mogłaś się odwodnić. No i stres też swoje niesie.
Nie martw się. To powinno przejść gdzieś za 18 lat jak Gabrysia pójdzie na studia.

Nigdy nie przechodzi. ;)
 
reklama
Do góry