reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja nadal nie mam objawów żadnych i mam nadzieję że będzie tak jak najdłużej bo mdłości i inne nie koniecznie muszą występować a ciąża prawidłowo.
Ale mądrze piszesz. Jesteś taką ostoją spokoju i dzielisz się nią z nami. Ja mimo wszystko też staram się nie panikować a czytając Twoje posty jeszcze bardziej się uspokajam :-)
 
Ja chętnie oddam mdłości!!! Bo już mam ich serdecznie dość :-( każdego dnia marzę by iść spać, bo tylko w nocy nic mi nie dolega, rano biorę luteine pod język i już mnie mdli, ona jest niedobra, fuhh, kawa nie smakuje, soki, herbata nie smakują :-( nie uwierzycie ale mam ciągle ochotę na pepsi, a to takie cholersrwo niezdrowe ;-) i popijam od czasu do czasu po łyku, bo przynosi ulgę,
Kochane, ja też Uważam że nie ma co się stresować na zapas, bo nasze kropeczki to czują, a my nie mamy wpływu niestety na to co będzie, ale musi być dobrze!!
Buzaki

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wiec odebralam bete.. I z 250% tempa przyrostu z poniedzialku spadla dzis do 84% 1490 dzisiaj).. No wiec jednak dobrze czuje, ze jest inaczej ostatnio.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no to kiepsko macie z tymi mdłościami, mnie atakują czasami, jak jestem głodna albo się przejem. A potrafię zjeść, serio, mam taki apetyt, że ho ho....już dzisiaj zjadłam nawet obiad :) już byłam taka głodna ;) o 16 umówiłam się z kumpelą, idziemy coś zjeść dobrego :)
Z dolegliwości to cycki, senność i apetyt.
 
reklama
Do góry