reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej ho!
@MajaMaj powodzenia i szybkiego porodu!!
U nas dalej oczekiwanie. Mała czasem się wwierca w dół tak, że ja aż podskakuję, ale na tym się kończy. Seksy dopiero w środę, bo mąż cośtam w środę ma pilnego.

Tak więc oczekiwanie mode on. I koniec 39 tygodnia też mode on ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem dziewczynki. Po 5 pisałam Wam, że zbieramy się do szpitala, na IP byliśmy 5:45, o 6:00 urodziła się Wiktoria to był ekspres!!! Jak dojechaliśmy to miałam 7 cm rozwarcia więc szybciutka akcja, dwa parte i mam tą moją wyczekana królewnę ! Teraz czekam na pediatrę, mała zjadła i śpi sobie smacznie. Życzę Wam też tak szybkich porodów!
Całujemy Was i czekamy na kolejny wysyp.
 
Jestem dziewczynki. Po 5 pisałam Wam, że zbieramy się do szpitala, na IP byliśmy 5:45, o 6:00 urodziła się Wiktoria to był ekspres!!! Jak dojechaliśmy to miałam 7 cm rozwarcia więc szybciutka akcja, dwa parte i mam tą moją wyczekana królewnę ! Teraz czekam na pediatrę, mała zjadła i śpi sobie smacznie. Życzę Wam też tak szybkich porodów!
Całujemy Was i czekamy na kolejny wysyp.
Szczęściara[emoji8][emoji8][emoji8] witamy[emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie dzisiaj 15.05
Ja rodzona 15.11
Mąż 15.08
Franc16.07
To i młoda mogłaby się z datą dostosować do rodziny [emoji53]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem dziewczynki. Po 5 pisałam Wam, że zbieramy się do szpitala, na IP byliśmy 5:45, o 6:00 urodziła się Wiktoria to był ekspres!!! Jak dojechaliśmy to miałam 7 cm rozwarcia więc szybciutka akcja, dwa parte i mam tą moją wyczekana królewnę ! Teraz czekam na pediatrę, mała zjadła i śpi sobie smacznie. Życzę Wam też tak szybkich porodów!
Całujemy Was i czekamy na kolejny wysyp.
Az się popłakałam, no wzruszyłam się :) ledwo co zdążyłas do szpitala :) jeju jaki Express :D zazdroszczę zdrowo i gratuluję :* no w ciągu przerwy srodlekcyjnej urodziłas swoją królewne :)
Gulba Gratulacje przeslicznego synka. Byłaś dzielna z tego co piszesz!
DaWo Nam dziś również wchodzi 40 tydzień :) na kolejny poniedziałek termin :) równy tydzień pozostał :)
Skurczy brak, jutro ktg znów i morfologia jeszcze i mocz.
 
Jestem dziewczynki. Po 5 pisałam Wam, że zbieramy się do szpitala, na IP byliśmy 5:45, o 6:00 urodziła się Wiktoria to był ekspres!!! Jak dojechaliśmy to miałam 7 cm rozwarcia więc szybciutka akcja, dwa parte i mam tą moją wyczekana królewnę ! Teraz czekam na pediatrę, mała zjadła i śpi sobie smacznie. Życzę Wam też tak szybkich porodów!
Całujemy Was i czekamy na kolejny wysyp.

Cóż za ekspres[emoji846].
Gratulacje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@MajaMaj no wow!!!! Ale czad!! Gratulacje! Dobrze, że zdążyliście do szpitala! :)
@milkaklaudia u mnie 5 dni do terminu i cisza. To oczekiwanie jest straszne ;) Jutro się wybieram do lekarza, żeby sprawdził, jak tam to wszystko wygląda i czy chociaż trochę się szykuje :)
 
Az się popłakałam, no wzruszyłam się :) ledwo co zdążyłas do szpitala :) jeju jaki Express :D zazdroszczę zdrowo i gratuluję :* no w ciągu przerwy srodlekcyjnej urodziłas swoją królewne :)
Gulba Gratulacje przeslicznego synka. Byłaś dzielna z tego co piszesz!
DaWo Nam dziś również wchodzi 40 tydzień :) na kolejny poniedziałek termin :) równy tydzień pozostał :)
Skurczy brak, jutro ktg znów i morfologia jeszcze i mocz.
No właśnie ja już z miesiąc badań nie miałam, no ale jak ginekolognie kazała [emoji53] jutro mam wizytę to zobaczymy, to jeżdżenie teraz co tydzień już mnie wkur... Niech już ruszy ta machina porodowa bo jak jeszcze raz bez sensu na oddział pojadę tak jak w sobotę to dopiero się zirytuje [emoji53][emoji34][emoji35][emoji51][emoji36]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry