reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

A ja mam hit - dzwoniła pani z ZUSu z informacją, że ich lekarz orzekł, że skan karty ciąży nie wystarczy i mam dosłać dodatkową dokumentację. Mówię, że mogę zrobić zdjęcia usg i opisu. No ale się okazuje, że to za mało i żądają dokumentacji prowadzonej przez lekarza. No żesz kutfa...
 
reklama
A ja mam hit - dzwoniła pani z ZUSu z informacją, że ich lekarz orzekł, że skan karty ciąży nie wystarczy i mam dosłać dodatkową dokumentację. Mówię, że mogę zrobić zdjęcia usg i opisu. No ale się okazuje, że to za mało i żądają dokumentacji prowadzonej przez lekarza. No żesz kutfa...
O ja pierdzielę... brak mi słów.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My już po wizycie i po ktg. Mała waży 2900. Główką już jest strasznie nisko i jak on to powiedział ładnie wciśnieta do porodu. Ale szyjka nadał zamknięta. Ilość wód plodowych w normie i skurczy brak. Serduszko ładnie bije, pempowina nie jest obwinieta.
Olo32 to jakaś żenada naprawdę. Trzeba było mówić że źle przechodzisz ciążę i nie masz siły załatwiać dodatkowej dokumentacji - ale pewnie byś i tak z nimi nie wygrała znając życie...

Waraai przestaje wierzyć że po tym świecie chodzą jeszcze ludzie o jakiś dobrych sercach. Jak można jeszcze docinki robić kobiecie w ciąży.... Bezczelność. Ja to chyba bym już zadyme tam zrobiła. No brak słów
 
@Olo32 a może chcą Ci cofnąć albo zmniejszyć zasiłek chorobowy... przewijał się ostatnio taki wątek w internecie.... :eek: chociaż jak dla mnie to paranormalne !
 
Przyszedł nam dzisiaj kombinezon rozm 56 z coccodrillo zamówiony na allegro używany za 24 zł. Wygląda jak nowy. Chyba muszę częściej kupowac używane bo jestem w szoku że wygląda jak ze sklepu gdzie kosztował 120 a ja dałam 24 :) nie jest a nie gruby ani cienki - taki przejściowy idealny! :)
 
Taki oo :)
received_1364779320269695.jpeg
 

Załączniki

  • received_1364779320269695.jpeg
    received_1364779320269695.jpeg
    210,1 KB · Wyświetleń: 337
reklama
Przyszedł nam dzisiaj kombinezon rozm 56 z coccodrillo zamówiony na allegro używany za 24 zł. Wygląda jak nowy. Chyba muszę częściej kupowac używane bo jestem w szoku że wygląda jak ze sklepu gdzie kosztował 120 a ja dałam 24 :) nie jest a nie gruby ani cienki - taki przejściowy idealny! :)
Nie ma co przepłacać na takich maluchach [emoji6] . Dopiero żłobek i przedszkole sieją zniszczenia głównie na kolanach. Ja mam zamiar też szyć ubrania jak będzie większy [emoji1]. Olkowi szyłam i okazało się że całkiem fajnie mi to niechcący wychodzi[emoji41]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry