reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
@Martussa82 - dasz radę! Wzystko bedzie dobrze! Alunia ślicznie wygląda, po mamusi :) niech sie dobrze wygrzeje na lampach, bedzie się chwaliła piękną opalenizną na plaży w lato.
Śpij ile możesz i kidy możesz, niech położne trochę Alę popilnują a Ty będziesz powoli wracała do sił.
 
Martussa82 współczucia,
Ja też już chciałabym rodzic, jeszcze jestem zła co mnie wczoraj pokusiło żeby iść grzywke zrobić chciałam dluga za brodę na boki to mam ledwo za nos ostatnio rok zapuszczalam dziś przychodzi do mnie koleżanka i będzie mi ją poprawiać
 
Martussa- Ala wyglada jak 3miesieczne dziecko. Nie jak noworodek:) śliczna. Dół Cie dopadł i swietnie znam to uczucie jak dziecko na lampach.... Trzymaj sie!!
 
@Karlik - dziękuję <3 i tak, już 38 tygodni, więc przygotowuję się na to, że takich alarmów jak wczoraj może być więcej i koniec końców któryś będzie miał swój finisz w postaci Maryśki :D
Pogoda piękna, ja nawet chwilę na balkonie z kawką posiedziałam, ale było mi za gorąco ;) Plus czekolada się szybko rozpuszczała :p

@Martusiamiska - dziękuję:*

@mamaAWR ależ jesteś kochana, że pamiętałaś, żeby mi o tym napisać! Faktycznie moja lekarka mogła coś namieszać w tych zwolnieniach, bo przecież nawet zapomniała na papierku wpisać swój identyfikator i musiałam do niej lecieć na złamanie karku, żeby to poprawiła. A do ZUSu pewnie poszło od niej jakieś źle wypełnione. Ech co za kobieta...

@Martussa82 pewnie, że będzie dobrze. Kto da radę jak nie Ty wulkanie optymizmu i energii! Alka piękna <3 Trzymaj się kobito! :*
 
Ale burzę mamy [emoji298] [emoji299] ! Byłam w Obi i już część nasadzeń jest. 4 iglaki ,15 surfini, 3 goździki, 6 lawed i 8 stokrotek [emoji41] [emoji41] [emoji41] ... a to dopiero początek [emoji6]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziś Światowy Dzień Nagiego Ogrodnictwa.
Wiedziałaś? :p
 
reklama
Do góry