reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

DaWo czyli rozumiem że jak dobrze pójdzie to na porodówce będziesz w między czasie pomiędzy skurczami placek piekła do przedszkola:p
U Oli ZUS, u Ciebie przedszkole...robi się wesoło...

P.s. głodna się zrobiłam przez Twoje zdjecie;)
 
reklama
Dziewczyny CLOTRIMAZOLUM to lek na grzyby. Trzeba z nim bardzo uważać przy niemowlakach (teoretycznie jest od chyba 10 rż), szczególnie w okolicach narzadów płciowych i szczególnie u dziewczynek. Jest absolutnie zabroniony np. w I trymestrze ciąży - to nie jest sobie taki kremik co na wszystko pomoże - może nie steryd jak elidel ale....
marysia - tylko że wit D wchłania sie tylko przy tłuszczach.... zalecenia sa takie żeby podawać (tu mowa o starszych dzieciach i dorosłych) przy tłuszczach czyli z kropelką oliwy, posiłku z masłem klarowanym, olejem lnianym, kokosowym... ale przy niemowlakach... czy wchłania się przy mleku? czy mleko ma tłuszcze takie które to wspomogą?
 
@Martussa82 gratulacjeeeee!!!! Mała piękna <3

@DaWo kusisz z tym rodzeniem w ZUSie. Myślę, że stałabym się sławna :D
Wysłałam im skany karty ciąży - pani ma do mnie dzwonić. Ciekawam, co uradzą i czy przyjmą do wiadomości, że ja serio w ciąży jestem. Jakby co wyślę im moje selfie z brzuchem i gazetą dzisiejszą ;)

@Karlik - chwyt palcami u stóp uskuteczniałam już przed ciążą - po operacji kręgosłupa jak mi się kucać nie chciało ;) Cudowna umiejętność :D

@waraai ja kupiłam aspirator Frida do ściągania ustami. Zobaczymy jak będzie działał :)

Spotkałam się ze znajomymi, pospacerowaliśmy i padam na gębę z nadmiaru tlenu, słonka i pięciu porcji pysznych lodów ;) Chyba zaraz zasnę :D
 
Dziewczyny CLOTRIMAZOLUM to lek na grzyby. Trzeba z nim bardzo uważać przy niemowlakach (teoretycznie jest od chyba 10 rż), szczególnie w okolicach narzadów płciowych i szczególnie u dziewczynek. Jest absolutnie zabroniony np. w I trymestrze ciąży - to nie jest sobie taki kremik co na wszystko pomoże - może nie steryd jak elidel ale....
marysia - tylko że wit D wchłania sie tylko przy tłuszczach.... zalecenia sa takie żeby podawać (tu mowa o starszych dzieciach i dorosłych) przy tłuszczach czyli z kropelką oliwy, posiłku z masłem klarowanym, olejem lnianym, kokosowym... ale przy niemowlakach... czy wchłania się przy mleku? czy mleko ma tłuszcze takie które to wspomogą?
Karlik no nie wiem, nam naprawdę nie raz pomagał, fakt- w ulotce nie ma słówka że to dla dzieciaków, ja smarowalam jak była potrzeba.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karlik no nie wiem, nam naprawdę nie raz pomagał, fakt- w ulotce nie ma słówka że to dla dzieciaków, ja smarowalam jak była potrzeba.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
A co do tego placka, co ma być jeszcze pokrojony to się śmiałam że upiekę i zamroże[emoji16] a tak poważnie to zamówię gdzieś i tyle, w tym roku tata będzie robił za mamę no chyba że chtzestna przyjedzie...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1494004940-aaaaaa.jpeg

Ja też umiem[emoji3]a te co pieką to już rodzą więc ja też chcę [emoji3][emoji3]
Zobaczcie co chcą ode mnie z przedszkola, one są bezwzględnie....
1494005081-aaaaaa.jpeg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Może jeszcze pokrojony [emoji12]???

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1494004940-aaaaaa.jpeg

Ja też umiem[emoji3]a te co pieką to już rodzą więc ja też chcę [emoji3][emoji3]
Zobaczcie co chcą ode mnie z przedszkola, one są bezwzględnie....
1494005081-aaaaaa.jpeg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
A faktycznie ma by pokrojony... [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]... nie doczytałam.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiesz ja to wiem od lekarza - że szczególnie przy dziewczynkach trzeba bardzo uwazać w okolicach narządów płciowych.
Ale na pewno przy przypadkach trudnych to trzeba. Moja koleżanka córci od 3 lat musi sterydami wargi sromowe smarować :-(
Tylko żeby w mniejszych nie stosować jako - szybki sposób ( oczywiście nie sugeruję że u Was był to błahy przypadek) :-)
 
Do góry