reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Franka smarowałam a teraz jak ma być córka to się pewnie 5razy zastanowię, a może nie będzie potrzeby.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Karlik widzę, Ty to masz pojęcie o tych lekach, witaminach co się z czym wchłania... Dobrze mieć taką wiedzę niż wydawać kupę kasy na te wszystkie produkty ..
Ja mam też do noska fride zwykła do wyciągania ustami....
Muszę wyparzyc wszystkie smoczki i butelki bo szczerze to zapomniałam :) dobrze, że jesteście :)
 
Wiecie co, już mi stanik przeszkadza, po całym dniu boli mnie pod biustem i krzyż na wysokości zapięcia, no ma co ten sprzęt u mnie dźwigać. Jak byłam na tym monaco to tam pokazuje skurcze w %i trafił mi się jeden na 40%, wiecie jaki %jest przy tych porodowych? A jakaś nerwowa dzisiaj jestem, jakbym nerwobóle miała,a może też przez ten stanik... wydaje mi się że nie denerwuje się sytuacją, może podświadomie coś mnie męczy, chol...na nerwica [emoji51][emoji36][emoji22]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co, już mi stanik przeszkadza, po całym dniu boli mnie pod biustem i krzyż na wysokości zapięcia, no ma co ten sprzęt u mnie dźwigać. Jak byłam na tym monaco to tam pokazuje skurcze w %i trafił mi się jeden na 40%, wiecie jaki %jest przy tych porodowych? A jakaś nerwowa dzisiaj jestem, jakbym nerwobóle miała,a może też przez ten stanik... wydaje mi się że nie denerwuje się sytuacją, może podświadomie coś mnie męczy, chol...na nerwica [emoji51][emoji36][emoji22]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Dotrwamy [emoji12] Ooooooooo chillout...
Podejdź do wszystkiego jak do skandynawskiego romansu [emoji16]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka kochane.
Szybko opiszę co u mnie.
A więc jak tylko wstałam a była to 1:30 i zobaczyłam ta krew to obudziłam tż. Za pół godziny zaczęły się skurcze co 5,3 minuty... Ale na spokojnie zostaliśmy w domu... zjadłam, wykąpałam się, umyłam włosy, sprawdziłam torby do szpitala... i przed 6 pojechaliśmy do szpitala. Okazało się że mam już 5cm rozwarcia... skurcze nie były zbyt bolesne. Więc od razu na porodówkę... lekarz stwierdził że szybko idzie więc za 2 godziny urodzę. Rozwarcie 10cm miałam ok 10. Ból do zniesienia. Przynajmniej u mnie. Później zaczęły się schody bo straciłam siły i zatrzymały się skurcze parte. Podali glukozę i oksytocynę. Ruszyło. Ciężko było główkę wypchać bo gdzieś zachaczała... Ale po wielu próbach w końcu się udało. Nie obyło się niestety bez napięcia krocza... Ale cóż... wolę to niż popękać. Poza tym rodziłam w okularach choć zastanawiałam sie nad soczewkami - było git. Gdy już była główka to tylko takie plum i już cały bobasek. Także - w dniu terminu - 5 maja przyszła na świat nasza cudowna córeczka Hania z waga 3680 i miarą 56 cm... mąż był że mną cały czas. Tak go kocham... jestem mu bardzo wdzięczna... [emoji7] zakochaliśmy się w niej [emoji7]

Dziękuję dziewczyny za troskę [emoji8]


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry