reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

mamaawr- a Wy z tym wózkiem nie zdążyliście chyba co?
majmaj- jak wizyta?
Martusiamiska- i co i jak? skąd ta krew rano? TY MASZ DZIŚ TERMIN PORODU prawda?
 
reklama
Kumpela podsunęła mi ostatnio pomysł, by - jeżeli już czymś - smarować dziecko olejem kokosowym tym nierafinowanym.
Ona przez pierwszy miesiąc tylko woda i ten olej.
Z tego co zrozumiałam - dodawała go do wody. Nic więcej synkowi potem już nie ordynowała z kosmetyków.

I z braków - nie mam oleju. ;P
A nie zaszkodziłby mojej skórze, tak przy okazji.

A!
Jaki aspirator posiadacie?
Odkurzaczowy, czy do zasysania przez rodziców? :)
O oleju z kokosa pisałyśmy ale ja nie widzę go do stosowania z wodą ( trzeba by było go rozpuszczać gdzieś i wlewać a z woda się nie połączy) .... chyba że do wanienki ale... nie za bardzo. Ja mam swój, taki organic, bio przywiozłam go z Tajlandii i sie ostatecznie z synem podzielę.
Aspirator dla noworodka taki do zasysania przez rodziców ale ok. 6 miesiąca życia juz odkurzacz bo rodzic nie daje rady wyciągać płucami swemi.

Czy dzis Twoja ciąża nie staje się twą najdłuższą ciążą życia ? :-))
 
Ostatnia edycja:
@Karlik - dziś jeszcze trwa. :p
Zatem nie chwalmy dnia. ;)

A od rana mój brzuch jedzie na skurczach (choć lajtowych i nie porodowych ewidentnie ;]), ja zaś od dwóch dni nie daję mu odpocząć i funkcjonuję z motorkiem w tyłku. :D


Mam tyle tych ciuchów, że chyba zacznę je sprzedawać.
Właśnie dziewczyna dostarczyła mi jakiś milion, z czego przyda mi się może trzysta tysięcy. :D

I wszystko: RÓŻOWE.
Umieram od różowego już.

Tak czy inaczej - od dziś już zakupowy stop.
Tylko wanienka została i aspirator. :]

Aktualnie muszę kupić jakieś ciuchy synowi, bo zauważa znaczną różnicę w zasobach i chyba mu przykro (nie to, żeby nic nie dostawał, ale w ataku hurtu ostatnich dni jest na debecie chłopak).
 
A wodę morską stosujecie? Ja tak sobie przypominam , że franiowi to od początku psikalam i teraz się tego nie boi i sam jak ma katar to szuka i sobie psika, oczywiście nam przy okazji też [emoji3]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jeszcze co do kapania to ja mam oliatum i tylko to, po tym żadnej oliwki już nie trzeba, a do tyłka to kartoflanka... W razie czerwonej pupy kupiłam już clotrimazolum- nie ma to nic wspólnego z dzieckiem ale jest super na każde zaczerwienienie!!!! Zapamiętajcie sobie tą maść- ja nie chciałam o niej słyszeć dopuki dwa tygodnie leczyłam Frankowi tyłek wszystkim czym mogłam-100zł wydałam w aptece i pojechałam do szkoły sobota i niedziela, a chłopcem zajęła się moja siostra i to ona mu w dwa dni o połowę dupę wyleczyła,a ja w następne dwa dni dokończyłam. Maść za 3zł.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też jestem zdania że na początku starczy mi zwykły aspirator do zasysania przez rodziców, jakoś sobie nie wyobrażam biegania z odkurzaczem do małej o 3 w nocy...może jej by to nie przeszkadzało ale tatuś za to by chyba zawału dostał...:p

W sumie powiem Wam że od kilku dni jak sobie uświadomił że za dużo czasu już nam do terminu nie zostało to za każdym razem gdy wychodzę w nocy siusiu on podskakuje na łóżku i z lekiem pyta: "to juz!? Cos się stało, wszystko ok?" I moja wieczna odpowiedz - śpij idę tylko siusu:biggrin2::p i tak za każdym razem nawet gdy turlam się mega bezszelestnie:p
ten strach w jego oczach...ale on się wcale tego momentu nie boi:p
 
DaWo z tym clotrimazolum to mnie zabiłas...muszę to sobie gdzieś zapisać w razie w....
Wodę też kupię, lepiej mieć niż nie mieć.
A slszalsce tym że witamina D na oleju może powodować u dziecka kołki i najlepiej od razu prosić lekarza o receptę na witamine D na bazie wody
 
1494004940-aaaaaa.jpeg

Ja też umiem[emoji3]a te co pieką to już rodzą więc ja też chcę [emoji3][emoji3]
Zobaczcie co chcą ode mnie z przedszkola, one są bezwzględnie....
1494005081-aaaaaa.jpeg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
DaWo z tym clotrimazolum to mnie zabiłas...muszę to sobie gdzieś zapisać w razie w....
Wodę też kupię, lepiej mieć niż nie mieć.
A slszalsce tym że witamina D na oleju może powodować u dziecka kołki i najlepiej od razu prosić lekarza o receptę na witamine D na bazie wody
Ja też byłam w szoku ale działa ja już mam, a tą wodą to psika codziennie że się nauczy, przynajmniej nie trzeba nosa odtykać bo wszystko się czyści samo.[emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry