reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

właśnie sie dowiedziałam, że kuzyn gra support przed Guns n'roses w czerwcu w Gdańsku :-( miałam ich wszystkie kasety magnetofonowe w wieku 11-12 lat w poprzednim stuleciu. A teraz nie pojadę - buuuu
a może mogłabym przybić piątkę Slashowi - buuuu
 
reklama
Drogie Majóweczki. ;)

O co pytają na IP przed porodem, kiedy podrzucają tę stertę dokumentów do podpisania?

Mogę to wszystko napisać wcześniej na papierze i im ew. przekazać do wypełnienia?
Czy muszę gadać..?
Prawdę mówiąc, dla samej siebie lepiej, żebym wcześniej sobie cokolwiek zanotowała, bo znając mnie, pewnie mi głowę urwie z emocji i nerwów. :D

Inna rzecz - oboje wykonujemy wolne zawody i szczerze mówiąc, nie wiem, jak do tego podchodzą w dokumentach szpitala.
 
@Martusiamiska terminowo:-) ja miałam spać... i ani minuty mimo zmęczenia... nie śpię od 24 h... jedna z sali poszła rodzić, druga na planowa cc jak i ja.. Ala też nie śpi... staram się zasnąć...



@waraai pytają o przebieg ciąży i leki w niej używane,obciążenie chorobami w rodzinie, omdlenia, infekcje dróg moczowych i rodnych w ciąży, która ciąża i poród, nałogi, trzeba wypisać zgodę na odbiór przez kogoś dokumentacji lub dziecka w razie różnych sytuacji, zgodę na różne zabiegi względem siebie i dziecka... Nie wiem, czy wszystko to u każdej pacjentki czy tak dokładnie przy cc.
 
Martusiamiska i jak pojechalas na ip?

Martussa82 ja też bym chyba nie zasnela wiedząc, że to już. Masz już zaplanowaną godz cc? Jeśli tak to daj znać będziemy trzymać kciuki :)

Ja na szkole rodzenia dostałam kartę, gdzie się wypełnia jak ma wyglądać poród. Między innym np. w jakiej pozycji chcesz rodzic, kto ma być przy porodzie, czym zgadzasz się na coś znieczulającego itp. Ok 20 pytań. Mogę to wypełnić w domu już i zabrać ze sobą.
 
1493963734-aaaaaa.jpeg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry