reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Mnie tez sie chce pizzy!!

Ja bym ogarniała i kucanie i paznokcie ale sie boje. Ze mnie chwyci i urodzę za wczesnie :(
Majtki zakładam na stojąco, biorę prysznic a wannę omijam, a golenie zastąpiłam maszynka do obcinania włosów. Ciagle czekam na koniec 37. Jeszcze 5 dni i poczuje co to prawdziwa całodzienna grawitacja dla moich 11kg na plusie.
MamaAWR- co tez Ci w tych badaniach powychodziło?? To znaczy iż jutro?? Aaa
 
reklama
Białko w moczu mi wyszło.
Jestem juz na Karowej. Zaczęły mi sie skurcze. Jak się rozkręcą to rodzę. Jak nie to wracam do domu.
Trzymajcie kciuki.
Trzymamy kciuki!!
Dziewczyny dawajcie znać jak tylko będzie taka możliwość :) jesteśmy z Wami :)

Haha ja właśnie dzisiaj przycielam sobie brzuch drzwiami i sama się zdziwiłam że on tak wystaje :) jak myje naczynia to on też ze mną myje i jak jem to jest wiecznie brudny. Co do paznokci to spokojnie dosięgam i buty zakładam, ze goleniem też sobie radzę ;)
 
@mamaAWR, @Martussa - trzymajcie się i szybkich finałów. :)




Ciekawe, czy któraś z nas dotrwa do końca miesiąca... ;P
Albo w okolice chociaż.
 
@waraai mycie głowy nad wanną to zło, bo kręgosłup psuje! Rehabilitant, który mnie po operacji pionizował zakazał tego do końca życia. Jedyna ewentualność to na klęczkach opierając się o wannę wszystkim czym się da, ale z naszymi brzuchami jakoś tego nie widzę ;)

@Lalamido - potwierdzam, stan po depilacji laserem to dobro. Rośnie duuuużo mniej :)

@mamaAWR trzymaj się dziewczyno! Dawaj znać co i jak!
 
Trzymamy kciuki!!
Dziewczyny dawajcie znać jak tylko będzie taka możliwość :) jesteśmy z Wami :)

Haha ja właśnie dzisiaj przycielam sobie brzuch drzwiami i sama się zdziwiłam że on tak wystaje :) jak myje naczynia to on też ze mną myje i jak jem to jest wiecznie brudny. Co do paznokci to spokojnie dosięgam i buty zakładam, ze goleniem też sobie radzę ;)
Ja to bluzki mam brudne pod cyckami i pod brzuchem. Ja to widzę dopiero w lustrze [emoji106]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry