reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Pan trolololo jest najlepszy! Kocham go miloscia wielka!

Jade oddac krew do badan i do rossmanna moze... Co z Astora polecacie, bo ja nigdy jakoś chyba nie uzywalam.. #lowcapromocji ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pan trolololo jest najlepszy! Kocham go miloscia wielka!

Jade oddac krew do badan i do rossmanna moze... Co z Astora polecacie, bo ja nigdy jakoś chyba nie uzywalam.. #lowcapromocji ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
Nic się nie martw jak zobaczysz te ceny to i tak nakupisz pierdół na 5lat, no chyba że już będą pustki, ja też się dzisiaj wybieram ale myślę że u nas na wsi już baby wykupiły [emoji53] ja jadę na ktg dzisiaj,a potem grill u znajomych biznesmenów, jakoś dzień zleci[emoji3]
Rodzić nie planuje...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mężu mi szaleje w domu... gniazdko wije. Wózek złożony i się wierzy, łóżeczko złożone, mieszkanie odkurzone, śniadanie nam zrobił i jeszcze malować ściany będzie... poradzicie co mam z nim zrobić [emoji12]??? Nie poznaje gościa [emoji33]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@majówka2017 - gratulacje!! Dużo zdrówka dla Was!! poprosimy więcej szczegółów! córeczka? synek? jak się czujecie? jesteś już na chodzie po cesarce?

@Martussa82 - Ty nie narzekaj, tylko kumuluj sen. Zbieraj do jakiegoś słoika czy coś, przyda się na później :) a ten teledysk to nie w Ogrodzieńcu nagrany? jedne z fajniejszych ruin w Jurze :)

@Lalamido - trafiłaś w gusta mojego męża. On mnie kiedyś tym maltretował.. i niestety śpiewał :szok:
 
Mężu mi szaleje w domu... gniazdko wije. Wózek złożony i się wierzy, łóżeczko złożone, mieszkanie odkurzone, śniadanie nam zrobił i jeszcze malować ściany będzie... poradzicie co mam z nim zrobić
emoji12.png
??? Nie poznaje gościa
emoji33.png
Syndrom wicia gniazdka u męża? Czyżby mu się twoje hormony udzieliły? :D najlepiej nic nie rób. Korzystaj. Może go kosmici w nocy podmienili i jak zaczniesz coś podejrzewać, to się wycofają :D
 
Mężu mi szaleje w domu... gniazdko wije. Wózek złożony i się wierzy, łóżeczko złożone, mieszkanie odkurzone, śniadanie nam zrobił i jeszcze malować ściany będzie... poradzicie co mam z nim zrobić [emoji12]??? Nie poznaje gościa [emoji33]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym wylegitymowała i zmierzyła temperaturę....
 
Majowka 2017 gratuluje!;) fajnie ze juz możecie cieszyć się sobą w domku;) korzystaj jeśli maz taki chętny do pomocy;)

Lalamido to maz niech pracuje w domciu , obiad jeszcze miech zrobi, a Ty na dwór na słoneczko poodpoczywaj, zrelaksuj się...a jak wrocisz to mieszkania nie poznasz:p
 
Aktualizacja kolejki porodowej:

Zwycięzcy:
Klaudia_i_nikodem
W dniu 21.04.2017 r. o godz. 12:15 na świat przyszedł Nikodem Piotr Wspaniały: 3250 kg, 53 cm - Sto Lat dla mamy i synka!

mania1987
W dniu 26.04.2017 r. o godz. 12:05 na świat przyszla Zosia Cudowna: 3100 kg, 50 cm - Sto Lat dla mamy i córci!

majówka2017
W dniu 27.04.2017 r. kolejna majówka/kwietniówka przywitała Swój Skarb - Sto Lat dla mamy i maleństwa!!

Marta:-)

W dniu 30.04.2017 r. o godz. 4:40 na świat przyszła Piękna Królewna: 3200 kg, 57 cm - Sto Lat dla mamy i córci!

myszkax33

W dniu 1.05.2017 r. o godz. 12:30 na świat przyszedł Alan Staś Wspaniały: 3100 kg, 54 cm - Sto Lat dla mamay i synka!

Monia8333
W dniu 1.05.2017 r.o godz. 13:55 na świat przyszedł Adrian Uroczy: 3180 kg, 54 cm - Sto Lat dla mamy i synka!

Oczekujący:
Lakara: 3.05?
Martussa82: 5.05
Martusiamiska: 05.05
mamaAWR: 9.05
gulba5: 11.05 (lub 8.05 - w zależności od widzimisię astronauty)
Lefkowa: 11.05 (lub 27.05 - j.w.)
Koniczyna05: 14.05
MajaMaj: 15.05
Marta&Hania: 15.05 (lub 24.05)
Gabiś: 16.05
DaWo: 18.05 (lub 27.05)
Olo32: 20.05
Marysia787: 21.05
*Ula*: 21.05
milkaklaudia: 22.05
asia333podlasie: 23.05
Lalamido: 26.05 (lub wcześniej)
waraai: 29.05
karlik: 30.05 (nie wcześniej niż 9.05)
 
reklama
Do góry