reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

@Olo32 - fajnie, że już masz meble. Mega szybko Ci je ten stolarz załatwił. A nie ma on może wolnych terminów, bo mi trzeba meblościankę do pokoju dziecięcego zrobić a moi zaufani maja termin dopiero na sierpień :(

Kurier niezły aparat. Szkoda, że Ci jeszcze nie kazał samej przez to ogrodzenie przerzucać.
 
reklama
@DaWo - dostałam skierowanie na USG takie dokładne z pomiarami wszystkimi. Bo to w gabinecie, które ma to średniej jakości sprzęt jest. chodzi też o to, żeby je zrobił specjalista od USG a nie zwykły położnik bo moja ciąża zalicza się do tych specjalnej troski. Chodzę do Medicoveru i tu każde specjalistyczne badanie robi kto inny.
Oooo ja też w Medicoverze się leczę i prowadzę ciążę :)
 
Ja wczoraj miałam takie bóle pół na pół jak okres pół na pół jak problemy z jelitami, ale przeszły.
Dziś za to mnie tak ciągnie skóra przy pępku, że aż boli. Ale torby oczywiście jeszcze nie spakowane ;)
Może skocz na ip, żeby się nie denerwować?

Właśnie pojechał pan stolarz - szafki już na swoim miejscu, więc sprzątam, układam i się cieszę, że będzie chociaż trochę porządku w domu, bo te walające się wszędzie kuchenne rzeczy już mnie irytowały.

U nas święta jeżdżone i to mocno, więc robię tylko ciacha i to takie niestandardowe - ciasteczka brownie i tort czekoladowy z jakichś zdrowych składników ;)

Jakieś trzy tygodnie temu zamówiłam łóżeczko, dostałam info, że zamówienie będzie zrealizowane 26 kwietnia (już wcześniej ustalałam ze sklepem, że mają długi czas realizacji, więc spoko). Dziś zadzwonił kurier, że ma przesyłkę - okazało się, że oddzielnie wysłali materacyk. Ale co najlepsze - kurier przez telefon zapytał, czy może mi tego materacyka nie dostarczać do drzwi, bo on stoi od bocznej uliczki i czy może mi paczkę podać PRZEZ OGRODZENIE. No żesz kutfa żartowniś się znalazł..

Chyba nie dałaś się na to namówić? Z jednej strony kurierzy mają czasami ciężko, bo muszą się nabiegać z tymi pakami, żeby wyrobić się ze wszystkim czasowo, ale z drugiej to każdy ma w pracy swoje obowiązki, takie czy inne, a my też jednak płacimy za to, żeby ten kurier dostarczył nam zamówienie pod drzwi... Ja dostałam właśnie wiadomość, że Hankowe łóżeczko zostało już przekazane kurierowi, ale Pan też nie będzie zachwycony, bo będzie musiał wnieść dwie paki na czwarte piętro :p
My dziś byłyśmy na"jajku" w pracy, a teraz zabieram się za prasowanie... Na jutro zaplanowane mam sprzątanie, a w sobotę jakieś ciasto i sałatka tylko do zrobienia, bo prawie całe święta poza domem ;)
Miłego dnia :)
 
@Olo32 - fajnie, że już masz meble. Mega szybko Ci je ten stolarz załatwił. A nie ma on może wolnych terminów, bo mi trzeba meblościankę do pokoju dziecięcego zrobić a moi zaufani maja termin dopiero na sierpień :(

Kurier niezły aparat. Szkoda, że Ci jeszcze nie kazał samej przez to ogrodzenie przerzucać.

Wiesz co? Możesz do niego zadzwonić i zapytać: Wacław Puławski 605 645 526. Gościu bardzo specyficzny (pisze wiersze i lubi je deklamować klientom ;)), ale robi dobrą robotę :)

A kurier no aż słów brak, ale podobno się tacy zdarzają. Ciekawe, czy łóżeczko też by chciał tak przerzucać przez ogrodzenie ;)

@Marta&Hania jasne, że się nie zgodziłam. To zapytał, czy mogę wyjść z bloku i przy furtce chociaż odebrać. Powiedziałam, że nie ma opcji, bo jestem w dziewiątym miesiącu ciąży (no już prawie ;)) i poproszę o przyniesienie zamówienia :)
 
Ostatnia edycja:
Lola1009- ja tak miałam ze dwa razy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy(bez wymiotowania ale ja nigdy nie wymiotuję). Ale to wirus u mnie. Teraz też jakoś mam bardziej rozwolnienie niż zatwardzenie.... ale fakt- przed porodem też mi sie organizm oczyszczał....
olo - taaa, kurierzy sa specyficzni.... szczególnie w duzych miastach mają wywalone na klientów czasem. Acha i oni nie maja obowiązku dostarczenia do drzwi klienta czasami tylko do klatki!! Tak maja umowy podpisane czasem. ja 10 lat temu zamówiłam materac, olbrzymie pudło ( bo to nie z tych zrolowanych) i gościu mi postawił pod klatka i pojechał....
waraai - daj znac jak podróż!!
 
@DaWo - dostałam skierowanie na USG takie dokładne z pomiarami wszystkimi. Bo to w gabinecie, które ma to średniej jakości sprzęt jest. chodzi też o to, żeby je zrobił specjalista od USG a nie zwykły położnik bo moja ciąża zalicza się do tych specjalnej troski. Chodzę do Medicoveru i tu każde specjalistyczne badanie robi kto inny.
A to jest w ramach ubezpieczenia mam nadzieję?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej.
Ja po wizycie. Jestem w 36+3 i mały waży prawie 3,2 kg [emoji44]. On urósł 300 g w ciągu półtora tygodnia, a ja nie przytyłam nic od 2 tyg (od początku ma długie nogi[emoji12]).
Mały jest już bardzo nisko, strasznie uciska na pęcherz i kość łonową.
Miałam robione GBS, wyniki na następnej wizycie czyli za tydzień.
Już sie stresuje porodem [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry