reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dzień dobry!
Ja już po wizycie. Trwała dosłownie 5 min. Lekarz wziął posiew i wypisał tylko skierowania na usg i ktg i tyle. Z tego pośpiechu to zapomniałam zapytać o te zastrzyki.. ech.. muszę chyba zacząć zapisywać takie rzeczy.
Termin mam na 9 maja i krew i mocz lekarz kazał zrobić dopiero końcem kwietnia.
 
reklama
Ja brałam luteina od 6 tyg a dziś mam 35 tyg i 4 dni
Gin mówił że odstawia się od 34 tyg a że zostało mi kilka tabletek to kazał brać do końca opakowania u mnie szyjka dluga 4, 5 cm może dlatego nie wiem zobaczymy też wolałbym odstawić w 37 tyg
 
Piekę, bo z trzylatką w domu to za dużo nie zwojuję (to raczej takie suche więc im się nic nie stanie):) na sobotę zostawiam mięsa i robienie ciasta z masą + śmietana i dekoracja tortu :D

Jutro sprzątanie na błysk ;)
 
Dzień dobry!
Ja już po wizycie. Trwała dosłownie 5 min. Lekarz wziął posiew i wypisał tylko skierowania na usg i ktg i tyle. Z tego pośpiechu to zapomniałam zapytać o te zastrzyki.. ech.. muszę chyba zacząć zapisywać takie rzeczy.
Termin mam na 9 maja i krew i mocz lekarz kazał zrobić dopiero końcem kwietnia.
Na USG? To kto ma ci je zrobić? Pani w sklepie? Co taki doktor może powiedzieć bez USG... No ktg to jeszcze rozumiem że położna ogarnia ale USG...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy któraś z was miala moze podobne objawy? Od 3 dni wieczorami jest mi mocno niedobrze a we wtorek bolal mnie brzuszek wtorek i sroda to biegunka a dzis z rana wymioty. Moja ginekolog stwierdzila ze to moze byc spowodowane rozwieraniem sie szyjki i ze lepiej pojechac skontrolowac na izbe przyjec. Moze ktoras miala podobnie?
Moj chlopak twierdzi ze jestem panikara, ale ja wlaśnie pakuje torby :p
 
Czy któraś z was miala moze podobne objawy? Od 3 dni wieczorami jest mi mocno niedobrze a we wtorek bolal mnie brzuszek wtorek i sroda to biegunka a dzis z rana wymioty. Moja ginekolog stwierdzila ze to moze byc spowodowane rozwieraniem sie szyjki i ze lepiej pojechac skontrolowac na izbe przyjec. Moze ktoras miala podobnie?
Moj chlopak twierdzi ze jestem panikara, ale ja wlaśnie pakuje torby :p
Jedź i sprawdź po co masz się wkurzać...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy któraś z was miala moze podobne objawy? Od 3 dni wieczorami jest mi mocno niedobrze a we wtorek bolal mnie brzuszek wtorek i sroda to biegunka a dzis z rana wymioty. Moja ginekolog stwierdzila ze to moze byc spowodowane rozwieraniem sie szyjki i ze lepiej pojechac skontrolowac na izbe przyjec. Moze ktoras miala podobnie?
Moj chlopak twierdzi ze jestem panikara, ale ja wlaśnie pakuje torby :p
Ja wczoraj miałam takie bóle pół na pół jak okres pół na pół jak problemy z jelitami, ale przeszły.
Dziś za to mnie tak ciągnie skóra przy pępku, że aż boli. Ale torby oczywiście jeszcze nie spakowane ;)
Może skocz na ip, żeby się nie denerwować?

Właśnie pojechał pan stolarz - szafki już na swoim miejscu, więc sprzątam, układam i się cieszę, że będzie chociaż trochę porządku w domu, bo te walające się wszędzie kuchenne rzeczy już mnie irytowały.

U nas święta jeżdżone i to mocno, więc robię tylko ciacha i to takie niestandardowe - ciasteczka brownie i tort czekoladowy z jakichś zdrowych składników ;)

Jakieś trzy tygodnie temu zamówiłam łóżeczko, dostałam info, że zamówienie będzie zrealizowane 26 kwietnia (już wcześniej ustalałam ze sklepem, że mają długi czas realizacji, więc spoko). Dziś zadzwonił kurier, że ma przesyłkę - okazało się, że oddzielnie wysłali materacyk. Ale co najlepsze - kurier przez telefon zapytał, czy może mi tego materacyka nie dostarczać do drzwi, bo on stoi od bocznej uliczki i czy może mi paczkę podać PRZEZ OGRODZENIE. No żesz kutfa żartowniś się znalazł..
 
@DaWo - dostałam skierowanie na USG takie dokładne z pomiarami wszystkimi. Bo to w gabinecie, które ma to średniej jakości sprzęt jest. chodzi też o to, żeby je zrobił specjalista od USG a nie zwykły położnik bo moja ciąża zalicza się do tych specjalnej troski. Chodzę do Medicoveru i tu każde specjalistyczne badanie robi kto inny.
 
reklama
Do góry