reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Już w piątek ciąża będzie oficjalnie donoszona... kurczę kiedy to minęło??? Staram się funkcjonować normalnie, sprzątam, prasuje, gotuje, chodzę na spacery... Ale już czuje że siły nie takie...

Czy już macie spakowane ubranka do szpitala dla dzieci??? Bierzecie coś na 62?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja pytałam we wtorek ginekolog czy pakować torbę, powiedziała że jeszcze czas, ale po następnej wizycie już by trzeba... A co do ubrań dla dziecka to jak będę wychodzić to przywiozą, bo jak znam moją mamę to i tak przywiezie co będzie chciała więc tym sobie głowy nie zawracam,a nawet już mi się nie chce z nią kłócić bo to taki typ co chce jak najlepiej...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już w piątek ciąża będzie oficjalnie donoszona... kurczę kiedy to minęło??? Staram się funkcjonować normalnie, sprzątam, prasuje, gotuje, chodzę na spacery... Ale już czuje że siły nie takie...

Czy już macie spakowane ubranka do szpitala dla dzieci??? Bierzecie coś na 62?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Łoł! Zleciało szybko! Superowo, że ciąża już właściwie donoszona [emoji173][emoji123]

Ja biorę dosłownie kilka rzeczy na 56 i więcej na 62 (położna doradzała nam pięć kompletów body + pajac i mówiła, że jak będą za duże to się nic nie stanie). Dziś dokupilam trochę ciuszkow w f&f, ale standardowo brakowało tych mniejszych rozmiarów, więc costam jeszcze dokupie ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zaczynam 35 tc, moja córka waży 2900- chyba urodzę giganta!
Karlik- to Ty mój ziom jesteś!
Imienia u nas nadal brak. Za 2 tygodnie ostatnie USG. Szyjka dzisiaj 37mm, po ostatnich skurczach skróciła się o 5mm. Zgaga mnie dobija! I dzisiaj wielki grzech- nie mogłam się powstrzymać i pożarłam sushi :(
 
Dzień dobry. Dzisiaj pobudka o 6 rano :/ obudziłam się z bólami głowy i jakieś koszmary się snily z małymi dziećmi. Chyba zaczynam przeżywac. Torby dla małej jeszcze nie spakowalam bo muszę dopytać na szkole rodzenia co warto zabrać. Dla siebie torba spakowana i mój Kamil stwierdził że chyba jadę na tydzień :) no tyle tego wyszło ale wszystko potrzebne.
MajaMaj może już mała dużo nie przybierze przez ten miesiąc.
Martusiamiska ciąża donoszona to najważniejsze dla nas :) ja mam wrażenie że codziennie troszkę tych sił mniej mam. Coraz bardziej się męczę i ciężko się schylic
Ale co się dziwić ja noszę 9 kg już więcej.
 
Zaczynam 35 tc, moja córka waży 2900- chyba urodzę giganta!
Karlik- to Ty mój ziom jesteś!
Imienia u nas nadal brak. Za 2 tygodnie ostatnie USG. Szyjka dzisiaj 37mm, po ostatnich skurczach skróciła się o 5mm. Zgaga mnie dobija! I dzisiaj wielki grzech- nie mogłam się powstrzymać i pożarłam sushi :(
Ojej to faktycznie mega duża... Ale na tym etapie podobno granice Plus minus sa aż 500g... [emoji6]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry. Dzisiaj pobudka o 6 rano :/ obudziłam się z bólami głowy i jakieś koszmary się snily z małymi dziećmi. Chyba zaczynam przeżywac. Torby dla małej jeszcze nie spakowalam bo muszę dopytać na szkole rodzenia co warto zabrać. Dla siebie torba spakowana i mój Kamil stwierdził że chyba jadę na tydzień :) no tyle tego wyszło ale wszystko potrzebne.
MajaMaj może już mała dużo nie przybierze przez ten miesiąc.
Martusiamiska ciąża donoszona to najważniejsze dla nas :) ja mam wrażenie że codziennie troszkę tych sił mniej mam. Coraz bardziej się męczę i ciężko się schylic
Ale co się dziwić ja noszę 9 kg już więcej.
Mam to samo z wielkością torby [emoji16] i tak wzięłam tylko to co niezbędne, mimi kosmetyki a torba ledwo się domyka... rzeczy dla niuni nawet nie weszły więc będą 2 torby ostatecznie [emoji6]


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry