reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Witam się po długiej przerwie...
Coraz ciężej... w nocy nie mogę spać... zakończyłam już wizyty u gina prywatnie... chodzę do szpitala. Pobrali wymaz - wszystko oki. Byłam na ktg, teraz mam przyjść w środę za tydzień. Sprawdził stan wód - mówi że dużo.
W piątek kończę 37 tydzień...
Mała często kopie w dole aż piecze i boli...
Mam czasami bóle takie jak na okres...
Torba do szpitala czeka...

Mam stres [emoji32][emoji32][emoji32]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja neoparin biore i mam brac az do wizyty u hematologa za 2 miesiace wiec do konca ciazy i po niej . Mowila tylko zeby przed cesarka 12godz wczesniej nie robic zastrzyku.
No właśnie ja mam rodzić sn i ginekolog mi mówiła że ważne żeby na 24h przed porodem nie brać ale kto mi powie kiedy to będzie [emoji53] a boję się że jak przestanę brać to zrobi mi się znowu zapalenie żyły,a jeszcze leczę poprzednie!!!!

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie ja mam rodzić sn i ginekolog mi mówiła że ważne żeby na 24h przed porodem nie brać ale kto mi powie kiedy to będzie [emoji53] a boję się że jak przestanę brać to zrobi mi się znowu zapalenie żyły,a jeszcze leczę poprzednie!!!!

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Ile lekarzy tyle opini mi hematolog chyba ktora najbardziej zna sie na krwi mowila ze przy naturalnym to tak jak mowisz nie wiadomo kiedy bedzie zeby tylko przy cc nie brac i mowila o 12 godz. A Ty masz te zalecenie od gin czy hematologa?
 
reklama
Do góry