reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

@Karlik - we wtorek.

I nic w tym kierunku nie ruszyłam jeszcze. [emoji23]
Trochę dlatego, że ten zabieg mnie uziemił na dwa dni. Jutro planuję ogarnąć to wszystko (nie wiem tylko, czy jest sens pchać się kontrolnie na IP, skoro tak naprawdę doskwiera mi tylko kręgosłup [emoji6], a tam i tak nie będę się siłować ze światem, tylko odpoczywać).

Dotarło do mnie, że od jutra już 33tc. Syna urodziłam w 36, a tymczasem nie mam nawet ubranek wypranych, wyprawki, torby do szpitala, nawet szlafroka nie posiadam. :D
Szczerze mówiąc mam tylko wózek, wyro, kosz i górę rzeczy do prania.

Po świętach chyba uderzę do Ikeii po komponenty do łóżka.
No i pieluchy jeszcze i kocyki jakieś/otulacze (nie mam pomysłu!) i sama nie wiem co.

Zaczynam czuć solidny stres, że to już coraz bliżej.
O porodzie jeszcze nie myślę tymczasem. Bać będę się na ostatnią chwilę. [emoji12]

A, @Karlik - wizyta gości na pewno nie działała na Ciebie wspomagająco. Odpoczywaj. Obserwuj. I najwyżej jedź skonsultować (łatwo powiedzieć, wiem..).
 
reklama
Hej jakie masz cisnienie i ile bierzesz dopegytow jak mozna spytac?
Mam Dopegyt 250, biorę 2x dziennie. Na każdej wizycie miałam ciśnienie 140/99 ale ja zawsze mam mega stresa po dwóch obumarciach czy jest wszystko ok, teraz mierze codziennie ciśnienie i mam 127/85 w tych granicach, najwięcej miałam 134/90.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam Dopegyt 250, biorę 2x dziennie. Na każdej wizycie miałam ciśnienie 140/99 ale ja zawsze mam mega stresa po dwóch obumarciach czy jest wszystko ok, teraz mierze codziennie ciśnienie i mam 127/85 w tych granicach, najwięcej miałam 134/90.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Super masz to cisnienie ja jestem na 7 dopegytach i 4 jakis innych tabletkach i cisnienie teraz caly czas juz 150na100 i bylam juz 2 razy na ip ze skierowaniem od gin ostatnio przedwczoraj i nie chca mnie w szpitalu mowia ze nie jest straszne itd i do domu. Na szczescie ja nie puchne.
Ja tez jestem po poronieniu jednym wiec tez stres cala ciaze a dzieci jeszcze nie mam.
 
Dzień dobry!
Ale mam dzisiaj śpiocha.. wstałam, poszłam do kościoła z palmą i wróciłam z powrotem spać. A spociłam się przy tym okrutnie. Mam nadzieję, że nie bierze mnie żadne przeziębienie - wczoraj z mężem montowaliśmy siatkę na balkonie i trochę mogło mnie przewiać :(

@MajaMaj - ja jestem kompletnie zielona we wszelkich mediach społecznościowych. To jest pierwsze forum na którym się udzielam od jakichś 15 lat. Na FB wchodzę od wielkiego dzwonu i głównie podglądam :)

@Olo32 - ja zajrzałam na te targi i (na szczęście) nic nie kupiłam. Masę fikuśnych rzeczy ale jakoś tak nic mi nie wpadło w oko. Za to te tarty... pachniały obłędnie! Gdyby nie moja cukrzyca napchałabym się nimi do syta :)

@asia333podlasie - dobrze, że pojechałaś to sprawdzić. Teraz odpoczywaj i kuruj się i dużo pij, żeby drogi moczowe przeczyszczać. Najlepiej jakieś soki z żurawiną.

@Gabiś - a nie mogłabyś się jeszcze teraz zapisać do jakiejś szkoły rodzenia? Jak powiesz, że masz termin na połowę maja, to może Cię gdzieś wcisną?
Co do oswajania się z porodem SN to u mnie na zajęciach zachęcali, żeby czytać pozytywne relacje z porodów, to człowiek od razu inaczej się nastawia. Polecam stronę Link do: VIVAT PORÓD - portal kreujący pozytywny wizerunek porodu

@Koniczyna05 - mnie też puchną nogi, tak od jakiegoś miesiąca. A myślałam, że mnie to nie dotknie bo drobna jestem i chuda, ale to chyba nie ma znaczenia - zatrzymanie wody i opuchlizna dotyka wszystkich niestety :( Pomagają masaże męża :)

Co do kosmetyków do sudokrem dostałam próbkę w szkole rodzenia i zamierzam przetestować. Jest szeroko polecany i mam nadzieję, że się sprawdzi. Z kosmetyków to w zasadzie kupiłam tylko chusteczki nawilżane. Całą resztę mam z próbek otrzymanych tu i tam. Przetestuję i jak będą ok, to kupię wtedy dany produkt. Chusteczki za to mam takie zwykłe Bambino, bo nie słyszałam wcześniej o tych Waterwipes i zastanawiam, się czy jednak nie kupić tych nawilżanych wodą. To zawsze mniej chemii.
 
A! i do prania zaopatrzyłam się w Baby Anthyllis - środek dezynfekujący, który podobno działa w niskich temperaturach. Przyszedł wczoraj i mogę w końcu zacząć pranie ubranek i kocyków :)
 
reklama
Asia669 to ty zaraz możesz rodzic.
Dziewczyny co się dzieje na tym świecie co oglądam wiadomosci to zamach
masakra jakaś
Dziewczyny jakie plany na święta
Ja idę tylko na kawkę do teściowej a resztę odpoczywamy z mężem w domu, już jestem zmęczona remontem i sprzątaniem, ostatnia partia ubranek jutro
 
Do góry