reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Czy któraś z Was ma w domu fotelik Maxi Cosi Cabrio Fix? Chciałabym prosić o zmierzenie szerokości.
Nie wiem czy mi się zmieszczą 3 foteliki z tyłu w aucie... :-(
Na dalsze trasy wolę wozić starsze dzieci w fotelikach z plecami a nie na podkładkach tylko i nie wiem jak to się uda.... chyba ja wyląduje z tyłu a jedna na dużym z przodu - ani to bezpieczne ani wygodne dla mnie ( nigdy nie siedziałam z niemowlakami z tyłu).
 
reklama
jak byłam w lutym w szpitalu to ten żel proponowali ale tylko dziewczynom którym wywoływali poród - z przenoszoną ciążą. Dziewczynie dali o 10 rano i urodziła o ... 23.
Gaz rozweselający jak rodziłam prawie 6 lat temu wprowadzali do Wrocławskich szpitali - przyjechał TVN i robił wywiad z laską której dali po raz pierwszy ( myśleli że to ja bo miałam taki dobry humor godzinę po porodzie:-)).

U mnie wczoraj był fryzjer - pięknie mam dobraną farbę. Wybrałam taka bez amoniaku żeby sie nie truć ;-) Milk Shake firma. Śliczny kolor tak naturalny że tylko po błysku widać że coś robione - no i brak siwych!! No ale po ponad 2 godzinach na krześle bolało mnie wczoraj wszystko.
A dziś kończę 38 lat.... słabo :-( Lepiej byłoby mieć 28 :-) no ale cóż. Może dziś choć spotkam się z mężem z okazji urodzin bo taki biedak zapracowany po pożarze :-( Ale torcik bezowy zjadamy od wczoraj :-)

No to pije dalej :-) Nikt z Was nie odpisał mi apropos mojego AFI z wczoraj :-( Mam teraz wynik 7,64 na USG.
Sto lat! Bezproblemowego porodu i radości duuużo!
Nam właśnie wczoraj na szkole rodzenia położna mówiła, że w szpitalu św. Zofii odeszli od gazu rozweselającego, bo ciężko było określić optymalną dawkę, jaką powinno się dać pacjentce, nie do końca wiedzieli, jakie są skutki uboczne takich znieczuleń, więc z tego zrezygnowali i proponują masę innych możliwości łagodzenia bólu. W tym poród w wodzie, który mocno mnie zaciekawił i może spróbuję :) Ogólnie jakoś mnie te zajęcia uspokajają :)

Co do AFI - ciężko mi powiedzieć. Myślę, że trzeba posłuchać lekarza.

A co do fotelika - może napisz do producenta/dystrybutora jeśli się okaże, że żadna z nas tego fotelika nie ma?
 
[/QUOTE]
A dziś kończę 38 lat.... słabo :-( Lepiej byłoby mieć 28 :-) no ale cóż. Może dziś choć spotkam się z mężem z okazji urodzin bo taki biedak zapracowany po pożarze :-( Ale torcik bezowy zjadamy od wczoraj :-)

No to pije dalej :-) Nikt z Was nie odpisał mi apropos mojego AFI z wczoraj :-( Mam teraz wynik 7,64 na USG.
Karlik wszystkiego najlepszego !!!!!!!
 
jak byłam w lutym w szpitalu to ten żel proponowali ale tylko dziewczynom którym wywoływali poród - z przenoszoną ciążą. Dziewczynie dali o 10 rano i urodziła o ... 23.
Gaz rozweselający jak rodziłam prawie 6 lat temu wprowadzali do Wrocławskich szpitali - przyjechał TVN i robił wywiad z laską której dali po raz pierwszy ( myśleli że to ja bo miałam taki dobry humor godzinę po porodzie:-)).

U mnie wczoraj był fryzjer - pięknie mam dobraną farbę. Wybrałam taka bez amoniaku żeby sie nie truć ;-) Milk Shake firma. Śliczny kolor tak naturalny że tylko po błysku widać że coś robione - no i brak siwych!! No ale po ponad 2 godzinach na krześle bolało mnie wczoraj wszystko.
A dziś kończę 38 lat.... słabo :-( Lepiej byłoby mieć 28 :-) no ale cóż. Może dziś choć spotkam się z mężem z okazji urodzin bo taki biedak zapracowany po pożarze :-( Ale torcik bezowy zjadamy od wczoraj :-)

No to pije dalej :-) Nikt z Was nie odpisał mi apropos mojego AFI z wczoraj :-( Mam teraz wynik 7,64 na USG.
Hej Wszystkiego najlepszego zdrowka ☺ co do tego Afi to ja tez ostatnio sie martwilam bo pisalo tylko cos 5 z kawalkiem az do gin dzwonilam czemu tak malo a to hest pomiar z jednej kieszonki a jest ich 4 nie sa rowne ale wszystkie jakby dodac byloby okolo 20 czyli max oni mierza tylko jedna jak jest sporo to reszty nie mierza juz teraz wod nie przybywa nam tylko bedzie spadac ale to prawda trzeba duzo pic ☺
 
@Karlik - najlepszości!!!!!!
W ogóle pięknego dnia, całego nadchodzącego roku i tylko pięknych doświadczeń (a tych co niepiękne przed urodzinami, żeby się pomyślnie rozwiązały [emoji846]).


Ja 38 dopiero w listopadzie. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Karlik wiek to tylko liczba!! Żyj szczęśliwie!!! Dużo wytrwałości i zdrowia!! :*
Z fotelikiem nie pomogę niestety :(
@milkaklaudia no z 18 in plus :D Ale serio mi to lotto, czuję się lekko jak na koniec 8 m-ca, Mąż mówi, że ładnie wyglądam i się uczepiłam tej myśli :D Czuję się lepiej kondycyjnie niż miesiąc temu, może to ta wiosna, która powoli się rozwija, może to już ten widok mety, która się zbliża, a może to spokój bo wyprawka prawie gotowa i z Alą wszystko dobrze? Ze wszystkiego po kawałeczku.
Zupka pomidorowa za Wasze zdrowie!!

@waraai tetrowe i flanelowe z allegro :)
 
reklama
Podaję linki :)
Link do: PIELUCHA TETROWA BAWEŁNIANA LUX PIELUCHY TETROWE
Link do: PIELUCHY TETROWE KOLOROWE PIELUCHA TETROWA PREMIUM
Link do: PIELUCHY FLANELOWE KOLOROWE PIELUCHA FLANELOWA PL

A co do tego odnośnie postrzegania samej siebie, co napisałaś @Martussa82, to właśnie położna wczoraj w szkole rodzenia mówiła, że bardzo ważny jest pozytywny monolog wewnętrzny (bardzo ładne słowo :)). Zaczynając od mówienia sobie patrząc w lustro, że pięknie wyglądam w ciąży, super sobie radzę itp. po podobne podejście w czasie porodu - dam radę, wiem, że celem jest urodzenie zdrowego dziecka itp. Mówiła też o optymistycznym podejściu w czasie skurczów i między nimi. Że trzeba się rozluźnić i nie czekać z przerażeniem na kolejny skurcz, bo wtedy jesteśmy spięte i nie odpoczywamy między skurczami, a to jest właśnie czas na relaks i nie powinno się wtedy spinać.

Teraz tylko to wdrożyć w życie :D
 
Do góry