reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Kiedyś już byłam o krok od zakupu ale mam tak obfite długie i bolesne miesiączki, że zrezygnowałam. Nie jestem przekonana. np.jak go wymienisz gdzieś na mieście to co? Płuczesz pod zlewem? [emoji5]
No na mieście to bym tego nie robiła,to pewnie na jakiś czas starcza... Mi się to wydaje mało higieniczne (że się przy tym wybrudze- cholera wie) ale jak by się wprawić to może nie jest to głupie,

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny.
Ja mimo swoich ciążowych atrakcji nadal z malutką w brzuchu. Dziś zaczęłyśmy 33 tydzień. Ostatnio miałam kilka dobrych dni a dzisiaj niestety ból wrócił i dziwnie się czuję. Pytanie mam czy któraś z Was używała wiaderka do kąpieli? Ostatnio położna zachwalała ale z moich znajomych tylko jedna kąpała w tym dziecko i była zadowolona.
Moja koleżanka przy obu dzieciakach używała i była super zadowolona. Ja się nawet chwilę zastanawiałam, ale jednak wybieramy tradycyjną wanienkę. Kubełki zachwalają, bo niby dziecko się nie stresuje, bo jest w pozycji podobnej do tej w brzuchu mamy. Jednak myślę, że przy odpowiednim postępowaniu, trzymaniu dziecka podczas kąpieli w wanience też może być ona bezstresowa :)

A kubeczek menstruacyjny.. Jakoś mnie przeraża :D
 
Ja miałam przy ostatnim dziecku i wanienkę i wiaderko. Na początku trudno było mi się przekonać, ale później pokochałam je bardzo! Na kolki super się sprawdza. My mieliśmy tummy tub, teraz też planuję zakup.
 
U mnie po lodówce. :(

Walczę z tym od godziny i w zasadzie myślę już tylko i jedynie o kanapce..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jedzcie kanapki! ;) ja gotowalam do 23:30, a przed chwilą skonczylismy owijac te cholerna choinke z balkonu i jutro ja wywozimy do tesciow. Obawoam sie, ze sie nie przyjmie na dzialce, bo jest troche przyschnieta, ale zobaczymy. Teraz meliska, seans pozdro-kopniakow od Mary i proba spania..

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja z rana :D dzisiaj mam mojego przedszkolaka w domu więc zapowiada się ciekawy dzień :)

Co do wiaderka... no jakoś do mnie nie przemawia...fakt faktem z Marysią początkowo mieliśmy problem żeby kąpać ją w wanience, ale poczytałam to tu to tam, zmieniliśmy pozycję kąpielową z takiej niby pleckami do wody na taka na "samolota" tj. brzuszkiem w dół i kąpiele stały się przyjemnością :)
 
Witajcie :)
Na ostatnim spotkaniu położna odradzala stosowania wiaderka. Sugerowala że najlepsza wanienka i to bez żadnych wkładów typu gąbka czy plastikowy leżaczek żeby mieć kontakt z dzieckiem. Każdy woli co innego. My mamy wanienke bo jakoś tego wiadra sobie nie wyobrażam tak samo jak kubeczkow menstruacyjnych :)
Martussa82 wyglądasz bardzo fajnie, nie przesadzaj że jest tak źle z Twoimi kg :)
Olo32 mi też ciężko się ułożyć chociaż mam rogala ale wczoraj spałam od 21 do 7 rano dziś :) tylko że ja pracuje i poprostu czuje się zmęczona.
Ale dziś pieke dwa ciasta do pracy bo jutro pożegnanie i l4. Chyba będę płakać a z drugiej strony się cieszę. I to takie emocje właśnie emocje w tej ciąży.
U nas pochmurno i chłodno. Wczoraj też robiłam zakupy na allegro typu podkłady, majtki siatkowe i dla Klaudii ostatnie rzeczy. Trochę jest tego wszystkiego ;)
 
reklama
Hehe ale jaja z tym kubeczkiem, ja używam tamponow i chyba narazie zostanę im wierna ;)
Dziewczyny kupujecie żel położniczy do porodu ? Może któraś już ma doświadczenie w zastosowaniu. Jak wspomniałyście o tym wiadrze do kąpieli dzieci to mi się przypomniało,ze ten żel też wtedy był hitem u nas na szkole rodzenia a zaraz po nim miał wejść gaz rozweselający do szpitali ;)
jak byłam w lutym w szpitalu to ten żel proponowali ale tylko dziewczynom którym wywoływali poród - z przenoszoną ciążą. Dziewczynie dali o 10 rano i urodziła o ... 23.
Gaz rozweselający jak rodziłam prawie 6 lat temu wprowadzali do Wrocławskich szpitali - przyjechał TVN i robił wywiad z laską której dali po raz pierwszy ( myśleli że to ja bo miałam taki dobry humor godzinę po porodzie:-)).

U mnie wczoraj był fryzjer - pięknie mam dobraną farbę. Wybrałam taka bez amoniaku żeby sie nie truć ;-) Milk Shake firma. Śliczny kolor tak naturalny że tylko po błysku widać że coś robione - no i brak siwych!! No ale po ponad 2 godzinach na krześle bolało mnie wczoraj wszystko.
A dziś kończę 38 lat.... słabo :-( Lepiej byłoby mieć 28 :-) no ale cóż. Może dziś choć spotkam się z mężem z okazji urodzin bo taki biedak zapracowany po pożarze :-( Ale torcik bezowy zjadamy od wczoraj :-)

No to pije dalej :-) Nikt z Was nie odpisał mi apropos mojego AFI z wczoraj :-( Mam teraz wynik 7,64 na USG.
 
Do góry