reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Mój Małż miał być, już miał wypożyczone specjalne ubranko do porodu i skończyło się CC... Teraz też będzie CC więc dylematu nie mamy.
Będzie za ścianą i przywiezie młodą na poporodową :D

A taką perełkę znalazłam w kwestii przesądów, dla nas to już pewnie pozamiatane :D
Link do: Nóż, chomąto i wstążka pod łóżko, baba do szałasu, a diabłu – a kysz! Przesądy ciążowe dawniej i dziś.
Specjalne ubranko? Nam pani położna powiedziała, że podczas porodu mąż jest ubrany w to, w czym przyszedł, żeby "skolonizować pokój porodowy mikroorganizmami, które są na nas i w naszym domu" :)
A artykuł przeczytam później ;)
 
@Olo32 - no takie były wymogi, wyglądał jak piekarz :D A my same przeca pierzemy i prasujemy ciuchy dla naszych bobasów, to dla noworodka taki ciuch taty z całą bazą wirusów musi być lekko niebezpieczny :) Tak myślę. Nie jestem skrajnie sterylną matką, ale są pewne granice rozsądku :D
 
@Olo32 - no takie były wymogi, wyglądał jak piekarz :D A my same przeca pierzemy i prasujemy ciuchy dla naszych bobasów, to dla noworodka taki ciuch taty z całą bazą wirusów musi być lekko niebezpieczny :) Tak myślę. Nie jestem skrajnie sterylną matką, ale są pewne granice rozsądku :D
No ja się też zdziwiłam, ale tak właśnie nam mówiła położna. Że tata jest w swoim normalnym ubraniu przy porodzie.
 
U nas na czas porodu zaklada taki kombinezon, sama niewiem jak to nazwać za 5 zł. Ale z tego co pamiętam to sie pozniej rozebrał i teraz jak byliśmy oglądać u poloznej szpital to tez kazala Nam to założyć.
 
reklama
Do góry