reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

A to mnie w Rossmanie mila kasjerka zaprosiła do kasy poza kolejką - sama mnie wylapala z tłumu ;)

A w H&M niestety ja przy kazdym produkcie mam info, ze już jest niedostępny, a po przejściu do koszyka komunikat o problemach technicznych :(

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Olo, potwierdzam bo myslalam że moja siostra ma coś z netem i zaczęłam za Nią wpisywać i mi to samo wyskakuje. Mi sie udało bo mialam w koszyku od rana bo widziałam ze jest przez weekend minus 20%. Pewnie się zorientowali.

Ja w Rossmanie też spotkałam sie z średnią obsługą ale za to przy mięsie w Piotrze i Pawle Pani mnie z tłumu zaprosiła do przodu ale czułam sie oki i powiedzialm ze dziękuję ale poczekam.
 
Olo, potwierdzam bo myslalam że moja siostra ma coś z netem i zaczęłam za Nią wpisywać i mi to samo wyskakuje. Mi sie udało bo mialam w koszyku od rana bo widziałam ze jest przez weekend minus 20%. Pewnie się zorientowali.

Ja w Rossmanie też spotkałam sie z średnią obsługą ale za to przy mięsie w Piotrze i Pawle Pani mnie z tłumu zaprosiła do przodu ale czułam sie oki i powiedzialm ze dziękuję ale poczekam.
-20% tez spoko. Moze cos Mlodej dokupie ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja luteine brałam na samym początku ciąży bo miałam krwiaka. Po miesiącu odstawilam z dnia na dzień bo krwiak się wchlonal. Oczywiście bez żadnych skutków odstawienia. Ale to chyba nie ma co porównywać do brania luteiny już w 2 czy 3 trymestrze ciąży.
Nikt mnie jeszcze nigdzie nie przepuscil w ciąży. Przepraszam raz w poradni pulmonomologicznej czekałam do pobrania krwi i pan z kolejki przeczytał mi kartkę z drzwi że kobiety w ciąży wchodzą bez kolejki. Wszyscy stojący kazali wchodzić i mówili że trzeba głośno mówić że jestem w ciąży :) także mile zaskoczenie bo weszłam po 1 min. Raz tylko jeden przez 7 miesięcy zdarzyło mi się :) a tak wszędzie czekam nie wymuszam bo czuje się dobrze, nie robi mi się słabo więc mogę stać. W innym przypadku pewnie bym prosiła o pierwszeństwo :)
 
Ale ja bym 15minut spędziła w gabinecie, tylko o tyle je prosiłam. Ja rozumiem że one też przyszły się zbadać ale to chamstwo z jakim mi odpowiedziały... Wystarczyło by zwykle nie,a po tych ich madrosciach czułam się jakbym miała je przeprosić za to że jestem w ciąży,a już na pewno za to że się zapytałam.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
No to ja bardziej o nich pisałam nie o Tobie kochana. Rozumiem sytuacje. ☺
 
Ja wczoraj w aptece podeszłam pod okienko i czekałam aż skończą obsługiwać ( 4 kasy i jedna kolejka) i pierwsza babka z kolejki powiedziała "proszę" ale czułam się jakbym wymuszała.
Wychodząc zobaczyłam ciężarną na końcu kolejki i od razu powiedziałam jej żeby poszła pod okienko.
Jak stoimy w kolejce bez upominania się tzn. że nam to nie przeszkadza i spokojnie postoimy.

ale sytuacja DaWo z gabinetu.... ja bym poszła do położnej i powiedziała żeby mnie wywołała i poprosiła do gabinetu... Jak same o siebie nie powalczymy to nikt za nas tego nie zrobi. Ale mnie zazwyczaj robi sie przykro do łez :-(

waraai - ja tak myślę, ze to wydzielina. pewnie sie zmienia teraz. zobaczę w środę na wizycie. Aż strach isc na L4... ja chyba do końca kwietnia jeszcze popracuję....
 
oj czuć wiosnę.... spokój na forum pewnie spacerujecie lub wdychacie wiosnę ....te które mogą :-)

U nas słońce że aż się żyć chce... jutro będę prała już rzeczy do Małej bo dziś ręczniki i pościel...korzystam ze słońca.
Miłego dnia Kobietki :-)
 
A ja mam malarzy od dzisiaj, już się boję jak to wyjdzie bo to taka rodzina męża pozbierana, mam nadzieję że będzie ok[emoji16]. A słońce zachęca do działania ale z moją nogą jeszcze nie jest dobrze [emoji21][emoji36][emoji22]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie jakas niemoc dopadla mnie. Niby swieci sloneczko i cieplo i ladnie a mi tak spac sie chce ze nie dam rady nic robic tylko bym w lozku gnila straszne.
Dziewczyny kupujecie laktatory? Jak tak to jakie
 
Do góry