reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja miałam tak wczoraj....nic mi się nie chciało... czułam ciężar brzucha i leń ze zgagą mi się włączył... ale minęło więc poczekaj i może Tobie minie :-)

Ja już prawie jak czas temu kupiłam ale w ostatniej chwili nie zamówiłam i znów też do Mnie ten temat powrócił. Myślę o ręcznym Avantu lub elektryczny Medela bo taki miałam ostatnio ale jest trochę drogi i myślę o Avancie ręcznym że może wystarczy.
 
reklama
Ten ręczny to myślę że trochę roboty z nim będzie, więc myślę że elektryczny byłby lepszy, tak bez roboty... Dla tych leniwych, a może sobie to wytłumaczyć że taka nagroda za urodzenie [emoji41][emoji39][emoji41]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u mnie brzydko, szaro i smętnie -ok. 6 stopni, aż mi się pierwszy raz zdarzyło przysnąć w dzień :-) ( no ale mąż wrócił wieczorem to nie poszłam spać o 21 - może brak snu :-))
Wczoraj było pięknie i całe popołudnie byłyśmy na dworze. Odgruzowałam trochę mój zielnik po zimie i czekam aż wybuchnie zielenią :-)

Ale wiosennie zjadłam własnie 2 pęczki rzodkiewki :-)
 
Wiosna pełną paszczą!
W cieniu przystanki pokazują 12st, mój balkon przed wyjściem wskazywał 21.
Z wiosennym nastawieniem wybrałam się zatem do ZUSu. ;)

A tam..
Od 15 marca "sprawa jest w akceptacji", bo dzień wcześniej pracodawca doniósł zaświadczenie, że ciągle pracuję. ZUS wypłaca mi kasę od stycznia i ciągle coś go nieuszczęśliwia formalnie. Stosunek pracy zainteresował go po raz pierwszy, wcześniej nie miał z nim problemu.
Tak czy inaczej - ma czas do 14 kwietnia, by wypłacić mi pieniądze już nie tyle z marca, co i od połowy lutego. ;)

Brak słów, tak jakby.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja nie mogę narzekać pensja na L4 przychodzi tak samo jak wcześniej zawsze 10-tego...ale mi pracodawca przelewa bo więcej niż 20 pracowników...
 
Laktator ja mam elektryczny Lovi. Podobno jest ok, natomiast butelki z lovi raczej bym odradzała.
Co do pogody, to może i zachęca. Ale mnie dzisiaj już chyba nic nie zachęci do działania, mam jakieś słabości. ;)
 
A ja się melduję po wizycie. Ginka powiedziała, że nic się nie dzieje, szyjka długa, wszystko zamknięte na cztery spusty i nie wie, skąd mogło być to delikatne plamienie. Mówiła, że gdyby się powtórzyło i było intensywniejsze to do szpitala.

A i powiedziała mi, że za dużo przytyłam od ostatniej wizyty (1,5 kg w dwa tygodnie). Sopocka dieta ciastkowa wyszła chyba ;)

Pogoda piękna, trochę pojeździłam po mieście, zrobiłam zakupy, postałam w kolejce do kasy uprzywilejowanej w Tesco i teraz się lenię ;)
 
reklama
To i mnie ta niemoc wziela chodz teraz na spacerze z mezem bylam to moze ciut lepiej. U mnie tez nie ma problemu z wyplatami zawsze 9 punktualnie tyle ze pare groszy roznicy zalezy ile dni w miesiacu. W internecie kupowalyscie laktatory czy w sklepach? Musze i ja sie rozejrzec.
 
Do góry