reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Właśnie miałam was pytać o witaminy bo dotychczas bralam szelazo i wyniki miałam idealne oprócz tego biorę acard bo lekarz zalecił. Z suplementów ciazowych ginekolog polecił mi właśnie mama dha Premium tez miał próbki tego więc wiadomo,ze od przedstawiciela. Jednak było mi po nich niedobrze i w marcu muszę kupić jakieś tabletki bo moje się kończą. W pierwszej ciąży bralam prenatal myślałam żeby wrócić do niego ale Klaudia piszesz,ze femibion też ma kwasy dha to może jego spróbuję.
 
Minusem femibionu jest cena. Koło 60 zł na miesiąc... Brałam wcześniej pregna plus, tam są tylko witaminy, koszt koło 30 zł, można dokupić pregna DHA, wtedy właściwie wychodzi na to samo. Dla mnie femibion jest po prostu wygodny bo ma wszystko w pakiecie.

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A falvit mama? Albo Vita miner prenatal dha? Czytałam opinie to dosyć fajne i na miesiąc wychodzi ok.20 zl za opakowanie
 
Vitaminer plus dha. Cena w stacjonarnej aptece 35 zl, w gemini 18zl. Skład taki sam jak pozostałe drogie specyfiki.

hchygox116m52hb2.png

wnidk6nlehnhe9z6.png
 
W większości płacimy za piękne opakowanie... Bo wiadomo na dziecko się nie oszczędza i tak z nas zdzierają!!!!!!!

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ja juz po wizycie i mega jestem zadowolona. Co do tej infekcji to zrobila mi stopien czystosci wynik dopiero w srode.
Maly dzis 27t2d warzy 1338g wiec spory. Wkoncu zmierzyla mi dr szyjka i ma ponad 3,78cm wiec dluga bardzo.
Ogolnie wizyta dzis super.
Co do witamin ja biore falvit mama za 60tabletek place 26zl w aptece. Po zatem tylko magnez jeszcze biore. Teraz wizyta za 4 tyg 22 marca.
Pozdrawiam ☺
 
Martussa - fajna ta Twoja córcia [emoji3] i te włosy...

Lefkowa - ależ masz kolekcję ubrań... Wow [emoji6]

Olo - mam 2 polarowe kocyki i chce kupić jeszcze bawełniany lub bambusowy cieńszy... aaa i jeszcze te minky mi się bardzo podobają...

Marta&Hania - hmm wyślesz mi chociaż jednego rogalika [emoji3]???

Milkaklaudia - gratuluję wizyty [emoji8] a jaki masz teraz poziom hemoglobiny?

Waraai - nie wierzę w przesądy [emoji6]

Koniczyna - ja biorę DHA w witaminach Ale tylko 3x/ tydzień. Chyba starczy?

Asiapodlasie - świetne wieści... Wow jaki duży bobas [emoji3] u mnie malutka dziewczynka 29t i waga 1250... a szyjkę masz długaśną [emoji6]

U mnie wizyta w poniedziałek i dodatkowo kontrola ciśnienia... czuje już się świetne i oby tak zostało.

Dziewczyny kupujcie jakieś fotele do karmienia?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny ja juz po wizycie i mega jestem zadowolona. Co do tej infekcji to zrobila mi stopien czystosci wynik dopiero w srode.
Maly dzis 27t2d warzy 1338g wiec spory. Wkoncu zmierzyla mi dr szyjka i ma ponad 3,78cm wiec dluga bardzo.
Ogolnie wizyta dzis super.
Co do witamin ja biore falvit mama za 60tabletek place 26zl w aptece. Po zatem tylko magnez jeszcze biore. Teraz wizyta za 4 tyg 22 marca.
Pozdrawiam ☺
Ooo to synus Twój już spory. A więc dużo przybrał teraz na wadze w porównaniu do mojej Klaudii gdzie ostatnio wazyli tyle samo :) no w końcu chłopak :)

Ja biorę od początku mama DHA dwa razy dziennie. Kosztują ok 50 zł.
 
Do góry