reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Byłam na spacerze,samo sie przeszło 5 km... :cool2:
Czuję zmęczenie.

Pierwsze krzesło niemal gotowe.
 

Załączniki

  • 2017-02-16_15.47.52.jpg
    2017-02-16_15.47.52.jpg
    81,7 KB · Wyświetleń: 98
Martussa zdolniacha z Ciebie...bardzo ladnie !!!!
Ja też w tej ciąży uwielbiam słodkie myślę ze to dlatego ze dziewczynka w brzuszku bo ze Stasiem tylko mięso jadłam....
 
Martussa32 krzesło jak ze sklepu, super
Ja dziś na deser koktajl z owoców leśnych, a zarazem obiadek robię,
Ciężki wybor z tymi materacem ja myślałam o piance, ale jeszcze nie wiem
u mnie stanęło na kilku ubrankach, a od jutra mąż remontuje pokoik dla dzieciaczka już nie mogę się doczekać, kiedy będzie gotowy
 
Martussa82 - świetnie wyszły Ci te krzesła.

Ja miałam chęć na słodkie i w ciąży z córką i teraz synuś w drodze a zachcianki takie same może już taki ze mnie łasuch ;)
U mnie właśnie relax-kąpiel w cieplej wodzie,dużo piany i soli o zapachu wisniowym ;)
 
reklama
Ale musiałam odpuścić dalsze prace, kurka, jednak się męczę... :( Dokończyłam książkę, pogadałam z córką starszą :rolleyes2:
Jutro podziałam...
A przejść pewnie mogłabym i więcej, ale siuuusiuuu :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

I zabiłyście mi klina z tymi materacami do łóżeczka... :confused::confused::confused::confused: Muszę zbadać temat ... A najlepiej zlecę to mężowi :laugh2::laugh2::laugh2: Ja mam problemy decyzyjne ostatnio nawet z wyborem wzorów pieluszek flanelowych ... O wyborze koszuli do porodu i karmienia nie wspomnę...:-( :(:-( :(:-( :(
 
Do góry