reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

U nas fragmentacja była (badana we wrześniu) 35 i powiedział lekarz ze to wynik graniczny.
Nam powiedział zeby powtórzyć to badanie inna metoda, ale jeszcze tego nie zrobiliśmy bo idziemy w iui. Podobno czasami one wychodzą słabiej, a tak naprawdę badanie nie jest dokładne.
To dokładniejsza wersja:

Scsa badanie chromatyny cytometrią przeplywową.

Mówił że potrafią wyjść zdecydowanie inne wyniki - na plus.
Właśnie mieliśmy to SCSA, musimy czekać do wizyty ale maz się podłamał, nie powiem ze ja nie 😔
 
reklama
Jesteś jakoś 8/9 dpo estradiol spoko, progesteron albo ci już spada alebo zawsze taki niski. Więc zbadalabym proga w następnymi cyklu aby rozważyć czy należy wprowadzić duphaston
Tv Land What GIF by YoungerTV

8/9 dni po i ja jeszcze nie testowałam?!!!!!!! 🤯🤬🤣🤣

W kwietniu z 25dc mialam prog 13,33
a w marcu w 22dc był 20,74

Dzięki serdeczne za odpowiedź ❤️ myślisz że z tak niskim progiem jest jakaś nadzieje w tym cyklu? 🥺
 
D

Dziekuje za odpowiedz 😉 napisałam do Pana doktora i twierdzi ze jest to mocno nieprawidłowy wynik wiec czekam do wizyty 29 i powie jakie mamy opcje w ogóle. W między czasie jeszcze wyniki kariotypy powinny dojść
to daj znać w którą stronę ten wynik. Trzymam kciuki.
 
Tv Land What GIF by YoungerTV

8/9 dni po i ja jeszcze nie testowałam?!!!!!!! 🤯🤬🤣🤣

W kwietniu z 25dc mialam prog 13,33
a w marcu w 22dc był 20,74

Dzięki serdeczne za odpowiedź ❤️ myślisz że z tak niskim progiem jest jakaś nadzieje w tym cyklu? 🥺
Zawsze jest nadzieja dopóki nie przyjdzie okres 🥹
Jeśli nie jesteś pewna kiedy była owulacja to może nie jest to jeszcze szczyt proga. Można powtórzyć badanie po 2-3 dniach i sprawdzić czy spada czy rośnie. Mi jeden lekarz zalecił badanie proga 2 razy w jednym cyklu.
 
reklama
Do góry