reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
Ale to absolutnie mną się nie sugeruj, tak jak @nindziaa pisała - sam próg nie jest wyznacznikiem ciąży 😔 Oczywiście możesz zrobić betę jeśli chcesz, ale też nie wiesz kiedy dokładnie była owulacja więc nie masz pewności ile możesz być dpo i równie dobrze beta może wyjść 0, bo jest za wcześnie.
Zrób jutro test z porannego moczu i zadecydujesz co dalej ☺️
Nie sugeruje się Twoimi wynikami. Po prostu chce sprawdzić czy będzie spadał czy wzrośnie 🙂
 
Tv Land What GIF by YoungerTV

8/9 dni po i ja jeszcze nie testowałam?!!!!!!! 🤯🤬🤣🤣

W kwietniu z 25dc mialam prog 13,33
a w marcu w 22dc był 20,74

Dzięki serdeczne za odpowiedź ❤️ myślisz że z tak niskim progiem jest jakaś nadzieje w tym cyklu? 🥺
No jeśli średnio masz cykle po 28 dni to średnio faza lutealna trwa 14 dni, czyli wychodzi , że owu mogłaś mieć koło 15 DC. Ale to tak średnio bo każda kobieta ma różnie no i oczywiście jeśli ci się owu nie przesunela.
Prog skacze, więc może nie masz niedomogi. Jeśli wyjdzie ci test, to wtedy szybko na betę+ progesteronu. Jeśli będzie trzeba to lekarz na pewno da ci dupka albo innego proga 😏
 
Dobra, bo tak widzę, że ja w kwietniu to chyba i tak nowa byłam. Pora się przedstawić. Mam na imię Ania i mam JESZCZE 35 lat :D w lipcu skończę 36. Mając 18 lat poznałam "miłość" swojego życia, z którą byłam 15 lat. Pił, ćpał, czasem bił. Mnie, dzieci nigdy. Pół roku układał sobie życie na boku. Z tego związku mam dwóch synów. 13 i 10 latka. Ex wyprowadził się definitywnie w listopadzie 2020 roku. W kwietniu, 2021, tydzień po 12 rocznicy ślubu zostałam rozwódką. Już w styczniu "poznałam" P. Piszę w cudzysłowie, bo... to mój crush z gimnazjum :p Wiecie, dziecięce wzdychanie do chłopaka na korytarzu... Spotykamy się zatem od stycznia 2021, pomógł mi przejść przez rozwód. W grudniu 2022 postanowiliśmy odstawić tabsy anty i starać się o dzidzie. Niestety nie było kolorowo. Mój organizm zwariował, a pecherzyki Graffa przeobrażały się w 7cm torbiele, wypełnione płynem. Brak miesiączki do końca lutego, diagnoza: nowotwór niezłośliwy... Marzec leczenie, nieinwazyjne. 4 kwietnia- zielone światło, leczenie przyniosło skutki, torbiel dwukomorowa się wchłonęła. Więc jedziemy z koksem. 21 kwietnia @, więc dupa. Nie pykło. od 22 kwietnia monit cyklu, owu wypadała na 4.05. Wczoraj kontrola- jest ciałko żółte! Od 30 kwietnia do 3 byliśmy nad morzem, używaliśmy na spokojnie ile się da. Ja już odpuściłam, ale widzę, ze P się przejmuje... ma 37 lat, nie ma swoich dzieci, jak to mówi, nigdy nie poznał kobiety, z którą by chciał je mieć. Teraz chce i wkręca sobie bezpłodność.. Jak się w maju nie uda, to będzie się badał. Pani Dr moja mówi, że wystarczy w Diagnostyce się umówić... że zrobi takie badanie bez problemu, że to już nie te czasu, że trzeba szukać klinik.
Tak, bardzo chcemy maluszka. Chyba w końcu jestem szczęśliwa i słowa mojego P "czekałem na ciebie całe życie" zaczynam czuć dosadnie. Jestem szczęśliwa, mimo, że spotkało mnie tyle złego. Oszaleje do dnia testów.... Od wczoraj jestem na Duphastonie. Mam brać 7 dni. Boże, daj nam to, czego tak bardzo pragniemy. I koleżankom z forum też! Nie będę taka :D podzielę się z Wami DzidziusiowymPyłem :D <3
Super, że jesteś szczęśliwa pomimo takich przejść. I fajnie, że zostawilaś tamtego ciula 🤬 trzymam kciuki żeby wasze szczęście dopełnił dzidziuś ❤️
 
Update z mojej wizyty: jestem w 13dc, wszystko pięknie, jestem w trakcie owulacji, ale z prawej (niedrożnej) strony 🥲 przejrzałam USG z ostatniego roku i najwięcej mam owu z prawej strony.

Powiedzcie czy to dobry krok - gin daje szansę następnemu cyklowi. Jeśli dalej będzie prawa str to od lipca mam przejść na letrozol i nóż widelec uda się wychodowac coś na lewym.
Pytanie, czy to może wpłynąć na moje owulacje? Może mi coś zepsuć?
 
Dobra, bo tak widzę, że ja w kwietniu to chyba i tak nowa byłam. Pora się przedstawić. Mam na imię Ania i mam JESZCZE 35 lat :D w lipcu skończę 36. Mając 18 lat poznałam "miłość" swojego życia, z którą byłam 15 lat. Pił, ćpał, czasem bił. Mnie, dzieci nigdy. Pół roku układał sobie życie na boku. Z tego związku mam dwóch synów. 13 i 10 latka. Ex wyprowadził się definitywnie w listopadzie 2020 roku. W kwietniu, 2021, tydzień po 12 rocznicy ślubu zostałam rozwódką. Już w styczniu "poznałam" P. Piszę w cudzysłowie, bo... to mój crush z gimnazjum :p Wiecie, dziecięce wzdychanie do chłopaka na korytarzu... Spotykamy się zatem od stycznia 2021, pomógł mi przejść przez rozwód. W grudniu 2022 postanowiliśmy odstawić tabsy anty i starać się o dzidzie. Niestety nie było kolorowo. Mój organizm zwariował, a pecherzyki Graffa przeobrażały się w 7cm torbiele, wypełnione płynem. Brak miesiączki do końca lutego, diagnoza: nowotwór niezłośliwy... Marzec leczenie, nieinwazyjne. 4 kwietnia- zielone światło, leczenie przyniosło skutki, torbiel dwukomorowa się wchłonęła. Więc jedziemy z koksem. 21 kwietnia @, więc dupa. Nie pykło. od 22 kwietnia monit cyklu, owu wypadała na 4.05. Wczoraj kontrola- jest ciałko żółte! Od 30 kwietnia do 3 byliśmy nad morzem, używaliśmy na spokojnie ile się da. Ja już odpuściłam, ale widzę, ze P się przejmuje... ma 37 lat, nie ma swoich dzieci, jak to mówi, nigdy nie poznał kobiety, z którą by chciał je mieć. Teraz chce i wkręca sobie bezpłodność.. Jak się w maju nie uda, to będzie się badał. Pani Dr moja mówi, że wystarczy w Diagnostyce się umówić... że zrobi takie badanie bez problemu, że to już nie te czasu, że trzeba szukać klinik.
Tak, bardzo chcemy maluszka. Chyba w końcu jestem szczęśliwa i słowa mojego P "czekałem na ciebie całe życie" zaczynam czuć dosadnie. Jestem szczęśliwa, mimo, że spotkało mnie tyle złego. Oszaleje do dnia testów.... Od wczoraj jestem na Duphastonie. Mam brać 7 dni. Boże, daj nam to, czego tak bardzo pragniemy. I koleżankom z forum też! Nie będę taka :D podzielę się z Wami DzidziusiowymPyłem :D <3
Fajna historia, że w końcu odnalazłaś swoje szczęście - kciuki za szybkie 2 kreski!
To może powtórzę jutro ? I od razu betę zrobię ? Bosze nakręciłam się już 😂
Nie nakręcaj się tym co tu piszemy - dziewczyny tu miały proga i ponad 30 i też nie było z tego cionsza, a z kolei był na BB cionsz z proga poniżej 10 - nie ma więc tak, że wysoki prog daje 100 proc. szans na ciąże, więc na spokojnie jak będą cienie na ciążowym to warto iść na betę, a jak niema śladu na sikańcu to szkoda kasy i zawodu, ale to oczywiście moja opinia :)
 
Piąteczka ostatnie dwa dni sladowe ilości krwi. Dziś po treningu jak mnie dopadl bol brzucha, a z nim przyszło krwawienie. Także hello w nowym cyklu !
U mnie dokładnie to samo. Jutro jestem zapisana do Gamety i zaczynam stymulacje do IUI. Akurat to będzie tak 2/3 dc. Pytanie do dziewczyn które byly stymulowane. Czy stymulacja przyspiesza OWU, czy jest normalny cykl?
 
Update z mojej wizyty: jestem w 13dc, wszystko pięknie, jestem w trakcie owulacji, ale z prawej (niedrożnej) strony 🥲 przejrzałam USG z ostatniego roku i najwięcej mam owu z prawej strony.

Powiedzcie czy to dobry krok - gin daje szansę następnemu cyklowi. Jeśli dalej będzie prawa str to od lipca mam przejść na letrozol i nóż widelec uda się wychodowac coś na lewym.
Pytanie, czy to może wpłynąć na moje owulacje? Może mi coś zepsuć?
Ja Ci nie doradzę bo się nie znam, ale mam pytanie, czemu nie usuną niedrożnego jajowodu, jesli nie spełnia swojej funkcji?
 
reklama
@Brownie1992 czy ty chcesz powiedzieć, ze do 9 maja nikt nie wysikał 2 kresek innych niż LH i nie pogoniłaś towarzystwa? :-D:-D:-D
@Bolilol jak u ciebie? kiedy mąż robi wyniki? Maj miał być Twój przecież!
@LadyCaro pakujesz walizy? Seksić się tam ile wlezie, bo masz z egipskim prezentem wrócić!
@997tenNumerToKlopoty to samo co powyżej...
@Anezka11 ja się nie znam na niedrożnych nic a nic
@black_angel u ciebie to wielki zawód, taki łądny wykres i nici, no nie wierzę...
@Myszko szybkiej i bezpiecznej podróży!

Mam drugi dzień migreny i ledwo siedzę w pracy. Nie mam siły na nic. Najbardziej nie lubię @, bo znowu tyle czekania...u mnie dopiero 4 dc.
 
Do góry