reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

hej dziewczyny, jestem załamana 😞 przyszły wyniki męża i fragmentacja chromatyny jest 29% miała któraś z Was podobne wyniki u męża, jakie jest postępowanie ?
 
reklama
Może być też objawem sraczki jak u mnie dzis

Dance Dancing GIF by adambanaszek
omg 🤣🤣 nie no, bez jaj 🤣🤣 boli! Tzn jest wkurzający 😀

zależy jak czuje potrzebę. Jeżeli mam potrzebę sikać w 7dpo choć wiem, że to bez sensu, to sikam w 7dpo

a czy kiedykolwiek komus wyszlo w 7dpo?
 
Ja to bym sikała pewnie i 3dpo, więc w sumie dobrze, że strzykam to ovi, bo chcąc czy nie muszę czekać do 12dpo.

Zastrzyk? Moja gin w kolejnym cyklu chce mi podac ovitrelle, ale i chcemy zbadać mojego puzzla. On mowi ze nie ma problemu, nieco sie krępuje widze. Ale zbada nasienie....
 
Nie :D Mi nigdy nie wychodzą :D
Pamiętasz jak miesiąc temu wrzucałam Wam owulaka zaraz po monitoringu, na którym były dwa pęcherzyki 20mm? 🤣 Blady jak dupa! 🤣🤣
No właśnie bo mi się tym cyklu po Lamecie też nie wyszly owulaki. Dopiero jak po owulacji ten drugi pęcherzyk zabierał się do rośnięcia to mi jakieś z dupy wychodziły 0.4 Ciekawe
 
reklama
No właśnie bo mi się tym cyklu po Lamecie też nie wyszly owulaki. Dopiero jak po owulacji ten drugi pęcherzyk zabierał się do rośnięcia to mi jakieś z dupy wychodziły 0.4 Ciekawe
Ja nigdy nie wiązałam tego, że mi nie wychodzą testy owulacyjne ze stymulacją. Raczej z PCOS. Ale nie wiem.
 
Do góry