reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
Ej, ale dotychczas to raczej pierwsze połowy kresek obfitowały w najwięcej ciąż, to może w maju los się odwróci i 2ga poł

Wiesz, że ponoć nawet 16-latek zmieści się w oknie życia? 🤣🤣🤣
gdy-sprawdzasz-czy-dzieciak-zmiesci-sie-w-oknie-zycia.jpg
Czasami żałuję, że mój stary się tam nie zmieści 😂
 
Dziewczyny, sorry, że wjadę ze smutem, ale pewnie słyszałyście, że dziś rano zmarł ten chłopiec, którego skatował ojczym za przyzwoleniem matki. Nie mogę się kompletnie jakoś pozbierać po tym. Serce mnie boli jak myślę o tym, co ten potwór zrobił temu dziecku...
Dzisiaj sobie o nim przypomniałam, przeczytalam o ostatnim namaszczeniu i pomyślałam sobie w duchu, że chciałabym żeby z tego wyszedł. A po paru godzinach taka informacja. Rozwyłam się w pracy... 😪
 
Ej, czy ja cos naknociłam? Nie dostaje powiadomień buuuu... wiem , ze to nie na temat, ale kuzwa, ostatni raz na BB bylam 14 lat temu, w pierwszej ciąży z synem 🤣🤣 wtedy jeszcze suwaczki sie robiło 🤣🤣🤣
 
W tv jakaś babeczka powiedziała: "Dajcie mi go, ja się już nim zajmę".

Straszne, że tacy ludzie żyją wśród nas. A czasem jest to nasz sąsiad, bliski znajomy. Dlatego warto reagować. Niestety, teraz się nasiliło przekonanie, że lepiej do cudzych spraw się nie wtrącać. A mąż za ścianą dalej pije i tłucze żonę i dzieci.
W takich sytuacjach tylko oko za oko....
 
Ja dziś jeszcze nie testowałam bo nie chce psuć sobie w miarę dobrego humoru ale i tak wiem ze i tak ten cykl to nie wypał.. Nie byłam nigdzie na żadnym monitoringu sama sobie testami sprawdzalam i niby 30 była owulka i przedwczoraj progesteron z ciekawości zrobiłam czy wogole owulka była 10,54 nie ma rewelacji. Dziś czuje się trasznie spałabym cały dzień gdybym mogła, ból sutków, ból jak na @ momentami aż przeszywający, refluks jak na jelitowke i chyba najgorsza to zgaga...wgl przez zgagę nic nie mogę przełknąć choć mam mega ochotę .. 🤔 nie wiem czy jest sens robić coś w kierunku drożności j. skoro mój gin mi nic o tym nie wspominał jestem ponad miesiąc od poronienia niedługo dwa. Chociaż wiem ze już ten cykl to niestety nie wypał. Pewnie kolejne lata przede mną.... 😐
A o poprzednia ciążę ile się staliście?
 
Ja też staram się nie. Dopiero jak mam potrzebę idę i kupuje. Ale zwykle zrobię to wcześniej o wiele. Wtedy muszę iść drugi raz. Na dwóch raczej się kończy.
Jestem troszkę sknerusem 😅
Mam zapas testów i sikam tylko jak czuję, że coś może być na rzeczy, albo mam pić %. Ale zazwyczaj w dniu miesiączki albo w ogóle bo @ przychodzi wcześniej 😁
 
reklama
Do góry