reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
A teraz serio, ja w ciazy bylam, o zgrozo, 10 lat i 14 lat temu. Jak to jest z tym bolem podbrzusza? U mnie jest 18 dc. Bylam dzisiaj u gina i mowila ze wszystko cacy... i ze bol moze byc ale nie skumalam, ze moze dopytac czy przez np zagniezdzanie?
Przez buzujące hormony (bol brzucha, bol cyckow, sutków, jajnika, placz z powodu piosenki "widziałam orła cień" - tak, ja tak miałam a w tym cyklu "życie cudem jest" 😁😄🤣), wszystko to niestety tylko hormony niewykluczony z nich CIONSZ 🤷‍♀️
 
reklama
Mój pierwszy telefon to Siemens A50 w 1 klasie szkoły podstawowej 🥲😃
Jak ja byłam w pierwszej klasie szkoły podstawowej, to wielu ludzi nie miało nawet stacjonarki 😂 I'm sooo old 🙄😁
Dzisiaj miałam rozkminy po pewnym filmiku odnośnie reinkarnacji. Stwierdziłam, że jeśli tak się zdarzy to poświęcę się nauce dotyczącej niepłodności i zrobię wszystko żeby pomóc kobietom borykającymi się z tym problemem....

A pisząc to teraz, myślę o tym, że jestem nieźle jebnięta, że w ogóle mam takie rozkminy bez zjarania się 😂
A czemu nie możesz w tym życiu się poświęcić nauce o niepłodności? ;)
ja tez już po treningu, babcia odwiedzona, zakupy zrobione i zabieramy się za film (dokument) o UFO :D a wczoraj narzekaliśmy znajomemu, ze musimy zacząć więcej czytać i jakieś mądre treści przyswajać, bo głupiejemy… wiec wjechało UFO :D

Ja tez przed okresem zjadłam dzisiaj już chyba z 3 tys kalorii… straszne ilości od rana
Ja dzisiaj postanowiłam się odchudzać ...dopóki mąż nie zaproponował na kolacje Maca :D
 
Do góry