reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Immunologia to już ostateczność myślę bo wyniki też bieże się całościowo
W sumie nie opłaca się robić, jeśli i tak jako opcje uważasz in vitro....bo bez sensu robić pojedyncze badania....
Jak in vitro się nie udaje i już nie wiadomo dlaczego i czego szukać, to też wchodzi się w immunologię. Ale część lekarzy est sceptyczna, a część wierzy w immunologię - mówię o lekarzach od in vitro.
 
reklama
Mam jeszcze pinka i facelle, więc coś siknę, chyba, że temperatura spadnie. Ale były emocje co ???? Im blizej byłam w domu, tym czesciej mowiłam sobie, pewnie będzie negatywny 😅🤣 a nie mogłam się tak zaskoczyć.

22.12 o 14.30 miałam peak
Mi wyszedł dopiero test w dniu miesiączki więc nadzieja jest, choć wcześniej robiłam jakieś 10 dpo i nic nie było, nawet cienia :) 11, 12 dpo nie testowałam więc nie wiem
 
Ja rano cieszyłam się nie potrzebnie. Testy negatywne ale stwierdziłam „jest jeszcze czas”. Niestety nic z tego nie będzie jak co cykl niby 8/9 dpo ale ja już to wiem. Ból piersi przyszedł z nienadzka i czuje już spadek proga. Ehh.. typowo.. 🤬
 
Ja rano cieszyłam się nie potrzebnie. Testy negatywne ale stwierdziłam „jest jeszcze czas”. Niestety nic z tego nie będzie jak co cykl niby 8/9 dpo ale ja już to wiem. Ból piersi przyszedł z nienadzka i czuje już spadek proga. Ehh.. typowo.. 🤬
Mnie za to z tych emocji chyba troche miednica boli, a moze to taki lekki ból miesiaczkowy - sama nie wiem. Co do piersi to mnie bola inaczej niż zwykle, zawsze bola cale, a w tym cyklu sutki i te miejsca pod sutkami. Ale i tak najwiekszą zagadką dla mnie pozostaje temperatura 😁 poczekam do wieczorka, i jak uda mi się nasikać na pomarańczowo 😄 zrobie facelle paskowy jeszcze. A dzis po wpisaniu temperatury premom zapytał czy mam plamienie implantacyjne. 😄😄😄
 
U mnie strasznie dużo śluzu. Żeby nie fakt, że jestem przed okresem pomyślałabym, że mam owulacje 🙈
Już bym chciała dostać i zacząć kolejny piękny cykl!
Nie nastawiam się zbytnio w tym miesiącu mimo,że testuje codziennie rano 😅😅😅😅
Moj mąż wczoraj podczas seksu też wspomniał, ze jestem mega mokra. I faktycznie dziś ten sluz kremowy, sporo go, a szyjka bardzo wysoko.
 
Wykończy mnie już to wszystko. Rozumiem kiedy jest jakaś konkretna przyczyna niepłodności (brak owu, słabe nasienie) to jest chociaz wiadomy powód dlaczego ciąży nie ma i można coś robić w tym kierunku. Niepłodność idiopatyczna ssie. 🤡🤬
A i dzisiaj na stronie Artemidy wyczytałam, że ciąża zaczyna się od głowy ale się wkurwilam i to wyłączyłam XDD
 
reklama
Do góry