reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
tu nie ma za co przepraszać, każdemu zdarzają się chwile załamania, ale... zadbaj o siebie proszę. Musisz być pod ogromnym ciężarem. I po tym co wczoraj pisałaś odniosłam wrażenie, że dźwigasz go sama. Pamiętaj proszę, że w staraniach nie ma "winy" jednej strony. Staracie się razem o Wasze wspólne dziecko, jako zespół - i mówię to z perspektywy osoby, u której niepowodzenia prawdopodobnie jednak wynikają ze stanu partnera. Nie przyszłoby mi do głowy, żeby mojemu ukochanemu mężowi powiedzieć, że nasze niepowodzenia to jego wina. A Ty wczoraj powiedziałaś tak do osoby, którą powinnaś kochać, szanować i cenić najbardziej na świecie - do siebie. Nie tędy droga kochana
Dziękuję dziewczyny , że sprowadziłyście mnie na ziemię, ja doczytałam trochę dzisiaj też rano o tych wynikach i już mi trochę lepiej. Ten stres z tych kilku dni opadł już trochę, muszę się jakoś trzymać ostatnio za dużo sobie biorę do głowy i to trochę wszystko faktycznie mnie przytłoczyło ( szczególnie starania).

Ciesze się że mam Was i , że tak wspieracie i rozumiecie. 🥰
 
reklama
Do góry