reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
wg dwóch apek pokazuje mi owulację w 20dc a wg trzeciej innej w 23dc 😅 Jak była w 23 No to niezle, wtedy nawet seksu nie było ani przed ani w dzień ani po 🫡😅
wiesz, Twój wykres nie jest wiarygodny przez te operacje dodawania/odejmowania, które uskuteczniałas 😅
A czy do tych dwóch apek, które pokazują owu w 20dc wprowadzalas info o pozytywnym owulaku?
 
Tak po pierwsze właśnie poprawie jakości owulacji a po drugie zwiększenie szans poprzez wyhodowanie większej ilości jajeczek. Po trzecie to taka ostatnia deska ratunku przed histerolaparoskopią żebym czuła, że coś robię. Potem już zostaje nam immunologia jak dziewczyny pisały.
No to podobnie jak u mnie. Wyhodowałam 1 pęcherzyk i byłam bardzo zdziwiona, że na na tych lekach jest TYLKO jeden. Stwierdziłam, że jeden to sobie umiem sama wyprodukować😉 Ale rozumiem, że nie o ilość, a o jakość tu chodzi. Trzymam kciuki za powodzenie Twojej wizyty i dobre wieści po dzisiejszym USG✊✊✊
 
wiesz, Twój wykres nie jest wiarygodny przez te operacje dodawania/odejmowania, które uskuteczniałas 😅
A czy do tych dwóch apek, które pokazują owu w 20dc wprowadzalas info o pozytywnym owulaku?
tzn to w pierwszej połowie cyklu było, teraz już mierze o stałej xd No dobra, nieważne i tak mam test biały.
 
No to podobnie jak u mnie. Wyhodowałam 1 pęcherzyk i byłam bardzo zdziwiona, że na na tych lekach jest TYLKO jeden. Stwierdziłam, że jeden to sobie umiem sama wyprodukować😉 Ale rozumiem, że nie o ilość, a o jakość tu chodzi. Trzymam kciuki za powodzenie Twojej wizyty i dobre wieści po dzisiejszym USG✊✊✊
U mnie w piątek były dwa, ale zobaczymy dziś 🤣
Dawkę też miałam nieduża bo 1-5 dc po jednej tabletce 2.5 mg
 
tzn to w pierwszej połowie cyklu było, teraz już mierze o stałej xd No dobra, nieważne i tak mam test biały.
ważne wazne, bo się dowiadujesz o swoim cyklu, a wiedza może się przydać :) super, że Ci się udaje już o stałej porze, to w przyszłym cyklu już wykres powinien być czytelniejszy i bardziej wiarygodny :)
 
Moj nowy nabytek :)
 

Załączniki

  • a5b9614d-f5a9-4d0f-8cd3-ee47920b5e0a.jpeg
    a5b9614d-f5a9-4d0f-8cd3-ee47920b5e0a.jpeg
    62,7 KB · Wyświetleń: 137
reklama
przyznajcie się, która gnije w robocie jak ja? 😅
Ja gniję w robocie i prawie nikogo tu dziś nie ma u mnie - cisza i spokój :)

go doktora komórki mogą być słabej jakości (wiek i niskie AMH) i stymulacja podrasuje owu. No nie wiem... Stwierdziłam,że właściwie niczego nie tracę, bo do tej pory w ciążę nie zaszłam.
Tylko ja na chłopski rozum nie rozumiem jak stymulacja ma poprawić jakość komórki jajowej? To co na komórkę wpływa to wiek, niskie amh, stres, palenie papierosów, alkohol, zaburzenia hormonalne (np. wyskoki insuliny obniża jakość), to co jemy (cukier), aktywność fizyczna lub jej brak, ect.. Stymulacja ma na celu zmusić jajeczka do rośnięcia i uwolnienia więc może zwiększyć szansę przez ich większą ilość, ale nie rozumiem tego jak ma to poprawić ich jakość skoro tam nie ma komórek macierzystych ani osocza bogatopłytkowego, które ewentualnie mogłyby jakość poprawić? Ktoś wam to wytłumaczył to dziewczyny? Pytam z czystej ciekawości jakie są medyczne udokumentowane powody przepisywania stymulacji kobietom normalnie owulującym. Do mnie nie przemawia hasło "lepsza jakość" bez udokumentowania tego badaniami, ale nie zgłębiałam tematu aż tak bardzo. Wiem, ze na poprawę jakości obstrzykuje się jajniki osoczem bogatopłytkowym, ale nie ma zmiłuj tego w stymulacji nie ma.
 
Do góry