reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
Nie ma czego gratulować, bo dziś wyszukałam to co widać w załączeniu, czyli jedno wielkie NIC :( Przyjąć, że pierwszy test był błędny czy jeszcze robić betę?
Jeśli była druga kreska na jednym, a na dwóch kolejnych biało, to przyjęłabym, że pierwszy był błędny, a to już się tutaj zdarzało..
U mnie hit. Owulak poziom 0.6 🤣
Jaja na stymulacji nie będę mieć owulacji 🤣
A no widzisz, bo grzebanie w owulacji, kiedy ona była bezproblemowo co miesiąc nie koniecznie kończy się podwójną owulacją - organizm mógł zgłupieć co ty chcesz wywołać skoro owulacje masz własną :)
U ciebie to ja bym się zastanawiała nad immunologią albo czy ty nie masz przeciwciał na starego... ja bym sprawdziła tzw. wrogi śluz.

U mnie jest 8-9 dpo i od wczoraj bolą mnie masakrycznie cycki i podbrzusze jak na okres. Ale postanowiłam się nie nakręcać i test zrobię nie wcześniej, jak się wpisałam czyli 6 maja :) Dodatkowo w tym miesiącu miałam taki sajgon, że nie wzięłam nawet jednej tabletki na cokolwiek, odstawiłam wszystko i dopiero wczoraj jak mnie ten brzuch zaczął boleć to choroba łyknęłam kwas foliowy, magnez, wit. B i kwasy omega...

I tak sobie myślę, że to byłyby jaja, że łykam wszystko tonami i nic a jak wszystko odstawiam, a na seks nie mam prawie czasu (nie tam, że co 2 dzień cały cykl tylko na świadomie tylko w pobliżu owulacji) to właśnie wtedy jest...
 
Mam pytanie skoro w trakcie owulacji mialam dodatni test owu i potem jeszcze przez jeden dzien a teraz juz blade to znaczy ze progesteron spada i lipa bedzie za jakis czas z ciazy ? Prosze sie nie smiac jak idiotyczne pytanie.
 
reklama
Jeśli była druga kreska na jednym, a na dwóch kolejnych biało, to przyjęłabym, że pierwszy był błędny, a to już się tutaj zdarzało..

A no widzisz, bo grzebanie w owulacji, kiedy ona była bezproblemowo co miesiąc nie koniecznie kończy się podwójną owulacją - organizm mógł zgłupieć co ty chcesz wywołać skoro owulacje masz własną :)
U ciebie to ja bym się zastanawiała nad immunologią albo czy ty nie masz przeciwciał na starego... ja bym sprawdziła tzw. wrogi śluz.

U mnie jest 8-9 dpo i od wczoraj bolą mnie masakrycznie cycki i podbrzusze jak na okres. Ale postanowiłam się nie nakręcać i test zrobię nie wcześniej, jak się wpisałam czyli 6 maja :) Dodatkowo w tym miesiącu miałam taki sajgon, że nie wzięłam nawet jednej tabletki na cokolwiek, odstawiłam wszystko i dopiero wczoraj jak mnie ten brzuch zaczął boleć to choroba łyknęłam kwas foliowy, magnez, wit. B i kwasy omega...

I tak sobie myślę, że to byłyby jaja, że łykam wszystko tonami i nic a jak wszystko odstawiam, a na seks nie mam czasu to właśnie wtedy jest...
Myślałam o immunologii, ale na razie to zobaczymy po tych 3 stymulacjach a potem po tej histerolaparoskopii czy coś wyjdzie. Jeśli nie to myślałam o inseminacji po koniec roku z 2-3 razy. Z drugiej strony immunologia też jest kosztowna i widzę, że w wielu przypadkach kończy się in vitro więc nie wiem czy w ogóle do niej podejdę.
 
Do góry