reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

O nie, nie polecam tej opcji 😂 Jak ktoś umie pić z umiarem, to jeszcze ok, ale niestety zdarzyło mi się odbyć lot ponad 10h z wycieczką integracyjną z jakiejś firmy. D r a m a t
Kilka godzin do lądowania, a w samolocie ogromna afera, bowiem pijany Pan zaczyna wyzywać stewarda w różnoraki sposób (głównie synonimy słowa gej) oraz zaczyna się wykłócać, że on chce lądować, tu i teraz. Później widziałam, że dwóch go niosło do kontroli paszportu na lotnisku, gdzie narzygał Panu celnikowi (chyba tak się nazywa osoba która pracuje na tym stanowisku, nie wiem) na buty...
a to już inna kategoria, wiadomo, ze na buractwo tego typu nigdzie nie ma miejsca, a jednak wszędzie się może zdarzyć 😑😑😑
 
reklama
A odnośnie latania: korzystacie z biur podróży, czy sami sobie organizujecie wyjazdy, wczasy? Może któraś z was rezerwowała coś przez eSky? Dużo reklam ostatnio i jest możliwość wykupu hotelu all inclusive już z lotem. Myślę nad tym intensywnie, ale jakoś z biura podróży chyba czułabym się bardziej zaopiekowana 🤔 No i w przypadku organizowania wyjazdu samemu to co trzeba jeszcze załatwić? Słyszałam o ekuz jedynie 😅
Ja różnie, czasami z biura czasami sama. Ogólnie to są plusy i minusy. Opłacalność- różnie. Zależy na czym ci zależy. Jeśli chcesz odpocząć i być głównie w hotelu/na plaży- celowalabym w biuro. Jeśli wolisz zwiedzanie, przemieszczanie się- wątroby samodzielnie. Bo nie opłaca się brać all in Jeśli nie ma cie w hotelu.
Co do ekuz - warto jak najbardziej. Można nawet online zamówić i ci wysla w ciagu tygodnia. Ale to jest tylko leczenie szpitalne i tylko w EU. Oprócz tego zawsze warto mieć dobre ubezpieczenie turystyczne do wyższej kwoty - PZU bezpieczny powrót jest dość spokoni podobno nie robią większych problemów- tak slyszalam, nie musialam korzystać.
Warto mieć też jakoś kartę walutowa - ja korzystam z revoluta. Trochę gotówki tez warto mieć.
 
A odnośnie latania: korzystacie z biur podróży, czy sami sobie organizujecie wyjazdy, wczasy? Może któraś z was rezerwowała coś przez eSky? Dużo reklam ostatnio i jest możliwość wykupu hotelu all inclusive już z lotem. Myślę nad tym intensywnie, ale jakoś z biura podróży chyba czułabym się bardziej zaopiekowana 🤔 No i w przypadku organizowania wyjazdu samemu to co trzeba jeszcze załatwić? Słyszałam o ekuz jedynie 😅
z tui latamy
 
wiem o co chodzi z sikaniem bo również staram się unikać częstych wycieczek do toalety ale wiem też, że lubisz whisky bez coli to możesz sobie zrobić mocnego tego drina 😄 i nie będzie dużo sikania a będzie fun 😉 tak, już po przejściu przez bramki kupujemy po małej coli lub tonic do ginu, flaszeczkę i następnie robię miksturkę w kibelku (jakbym tu nie pracowała to bym robiła normalnie w gate😉). Raz tez miała ze sobą butelkę na wodę, która naturalnie wody nie uświadczyła😂 bo nie wiem czy wiecie ale na Chopinie są poidełka, gdzie można sobie napełnić własne butelki wodą i nie trzeba przepłacać za sklepową. @LadyCaro jak lecisz do tego Egiptu między godz. 7 a 15 to ja Ci osobiście przyjdę i zrobię 😎

Kiedyś tez z przyjaciółkami jak leciałyśmy do Aten to one wzięły normalnie po 10 małpek w sensie butelek wódki 100 ml 😆 także tak też można gdyby ktoś wcześniej nie wiedział tego 😉
Lecę o 11:45 :D
 
Ja różnie, czasami z biura czasami sama. Ogólnie to są plusy i minusy. Opłacalność- różnie. Zależy na czym ci zależy. Jeśli chcesz odpocząć i być głównie w hotelu/na plaży- celowalabym w biuro. Jeśli wolisz zwiedzanie, przemieszczanie się- wątroby samodzielnie. Bo nie opłaca się brać all in Jeśli nie ma cie w hotelu.
Co do ekuz - warto jak najbardziej. Można nawet online zamówić i ci wysla w ciagu tygodnia. Ale to jest tylko leczenie szpitalne i tylko w EU. Oprócz tego zawsze warto mieć dobre ubezpieczenie turystyczne do wyższej kwoty - PZU bezpieczny powrót jest dość spokoni podobno nie robią większych problemów- tak slyszalam, nie musialam korzystać.
Warto mieć też jakoś kartę walutowa - ja korzystam z revoluta. Trochę gotówki tez warto mieć.
Wątroby samodzielne 🥰🥰🥰
 
reklama
Ja to nie ogarniam lotnisk, mój mąż zawsze wie gdzie iść, co robić i o której a ja jestem jak jego dzieciak który nic nie ogarnia XD

Najgorsze moje lotnisko to to na Zanzibarze bardzo małe więc się nie zgubisz ale to jak tam jest ahhh masakra :( 😞
Choc teraz juz chyba jest nowe albo zaraz będzie
 
Do góry