reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
Czy testy owulacyjne moga wyjsc negatywne jak sie jest na poczatku ciazy ? Przed spodziewana miesieczka ? Czytalam ze testy LH wychodza zawsze pozytywnie w ciazy. I tak mialam w ciazy grudniowej ktora poronilam. Wszytskie testy byly mega pozytywne. Teraz wychodza negatywne. Na zwykly test jeszcze za wczesnie a lh jest negatywny. Wiem ze jestem glupia ;p ale myslenie mi sie właczylo.
Nie mysl w tym kierunku, mi w dniu owulacji hcg wychodzi pozytywny a w ciąży nie jestem 😄🙈🤷‍♀️
 
weźcie przestańcie :D nie wiem, na żywo wydaje mi się, ze nic nie ma, oczywiście jak bardzozmuszę głowę to widzi, ale to zwidy raczej. Wy to jesteście, teraz będe sikać zaraz znów xD
Juz nie chcialam nic pisać, bo ja cienie zawsze widzę, ale tu tak się oddziela przynajmniej w moim tel strefa rozu od bialej. Więc nic nie pisałam.
 
Nie mysl w tym kierunku, mi w dniu owulacji hcg wychodzi pozytywny a w ciąży nie jestem 😄🙈🤷‍♀️
Właśnie jestem 23 dc, 11 mam testowanie a test owulacyjny dziś wyszedł taki 😌 wiem ze to różnie bywa niby cykle mam regularnie ale po poronieniu wszystko mogło się popsuć a testów nie robię na razie żeby się nie rozczarować.. Bo boli biel dwa razy bardziej
 

Załączniki

  • AirBrush_20230507113245.jpg
    AirBrush_20230507113245.jpg
    252,6 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Właśnie jestem 23 dc, 11 mam testowanie a test owulacyjny dziś wyszedł taki 😌 wiem ze to różnie bywa niby cykle mam regularnie ale po poronieniu wszystko mogło się popsuć a testów nie robię na razie żeby się nie rozczarować.. Bo boli biel dwa razy bardziej
Takze zgodnie z samą sobą czekaj do dnia testowania. Ja lubię posikać od 8 dni po i ten dreszczyk emocji, chociaz coraz częściej zerkam intensywnie do 5 min z zegarkiem w ręku po czym odkladam i ide robić kawę a potem do wieczorka zerkam co jakiś czas 😁😆🤣
 
Do góry