reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

weźcie przestańcie :D nie wiem, na żywo wydaje mi się, ze nic nie ma, oczywiście jak bardzozmuszę głowę to widzi, ale to zwidy raczej. Wy to jesteście, teraz będe sikać zaraz znów xD
Ejj ja już dałam reakcje smuteczek przy Twoim zdjęciu, ale teraz jak otworzyłam je jeszcze raz i zrobiłam maksymalne przybliżenie, to też coś jakby przebijało....
Sikaj jutro rano 🤞
 
reklama
Dziewczyny ile dni po owulacji może być rozciągliwy sluz. W tym cyklu nie szłam na monitoring ani nie robiłam testów, chce na luzie podjeść 🙈 wiecie o co chodzi. Zastanawiam się tylko nad tym śluzem, bo dwa dni temu był bol jajnika i rozciągliwy sluz, od tamtej pory boli mnie krzyż, czasami tak jest ze od połowy cyklu boli mnie krzyż aż do okresu 🙈🙈😅
A jak owu potwierdzona? Ja w tym cyklu miałam długo śluz płodny ale ostatni w dniu owu, później już się zmienił. Często śluz po owu mylony jest że śluzem po podnieceniu 😏
Ale u Ciebie dalej ten śluz płodny jest? Krzyż też mnie często boli przed okresem
 
Ja nie widzę cienia ale gram cały dzień więc w sumie to nic nie widzę, nawet liter jak to piszę
grasz na kodach? 🤓 mój mąż mi opowiadał, ze jak za młodu grał to nigdy nie używał kodów na pieniądze, tylko tyrał simów do roboty, żeby doszli do bogactwa sami, nie mogę tego zrozumieć, ja musiałam mieć od razu pieniądze na ładny dom 😅
 
reklama
Do góry