reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
grasz na kodach? 🤓 mój mąż mi opowiadał, ze jak za młodu grał to nigdy nie używał kodów na pieniądze, tylko tyrał simów do roboty, żeby doszli do bogactwa sami, nie mogę tego zrozumieć, ja musiałam mieć od razu pieniądze na ładny dom 😅
Ja też zawsze tak grałam 😁 bez kodów. Ostatnio grałam w te najnowsze, to zastosowałam kod bo chciałam sobie krowę kupić 😂 ale mi się nie spodobało na kodach 🤪
 
A jak owu potwierdzona? Ja w tym cyklu miałam długo śluz płodny ale ostatni w dniu owu, później już się zmienił. Często śluz po owu mylony jest że śluzem po podnieceniu 😏
Ale u Ciebie dalej ten śluz płodny jest? Krzyż też mnie często boli przed okresem
u mnie dopiero 17dc dzisiaj, w tym cyklu nie potwierdzałam bo nie robiłam testów ani monitoringu, miałam objawy takie jak sluz, bol jajnika. Mnie też krzyż czasami boli od owulacji aż do okresu 🙈 A objawy miałam w 15dc
 
Mówię do starego, że gdzie nie wejdę to filmiki z bobasami mi się pojawiają a on: a mi z motorami 🥲🥲

Nie no, kurtynaa xd
U mnie tez dużo bobasów i kont z tematyka dziecięca, rozszerzaniem diety itp, mimo ze dziecka nie mam to i tak mnie to interesuje 😅 Moja przyjaciółka z rocznym dzieckiem się śmiała, bo jej coś co jakiś czas podsyłam ciekawego co jej się może przydać w rodzicielstwie 😄
 
u mnie dopiero 17dc dzisiaj, w tym cyklu nie potwierdzałam bo nie robiłam testów ani monitoringu, miałam objawy takie jak sluz, bol jajnika. Mnie też krzyż czasami boli od owulacji aż do okresu 🙈 A objawy miałam w 15dc
To tak na prawdę ciężko powiedzieć, kiedy była owu, ja np w tym cyklu bóle jajnika miałam pare dni temu i normalnie bym pomyślała, ze to owulacja, a jednak pik na teście wyszedł później ;)

licze sie raczej wlasnie z ta biela. No z psycha to rownie bywa ;p bo jesli sie krecha pojawi to tez zwariuje ;p

Ale jak się krecha pojawi to przynajmniej będziesz wariować ze szczęścia (i pewnie strachu, ale o tym lepiej nie myśleć) 😊
 
reklama
To tak na prawdę ciężko powiedzieć, kiedy była owu, ja np w tym cyklu bóle jajnika miałam pare dni temu i normalnie bym pomyślała, ze to owulacja, a jednak pik na teście wyszedł później ;)



Ale jak się krecha pojawi to przynajmniej będziesz wariować ze szczęścia (i pewnie strachu, ale o tym lepiej nie myśleć) 😊
oby ale wiadomo kazda ciaza inna i inne bhcg. Wiec to ze wtedy 3 dni przed mialam juz kreske nie znaczy ze teraz tez tak moze byc hehe czyli czas zaopatrzyc sie przynajmniej w 3 do 4 testow ;p.
 
Do góry