reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

u nas śpiworek i otulacz sie nie sprawdziły tylko zwykły kocyk. i zawijam tak mocno ze nawet rączką CIĘŻKO MU RUSZYC I PO KILKU MINUTACH JEST CISZA I ZASYPIA.
wAKACJE nie da rady planujemy tylko kilka rótkich wypadów. ale mamy w planach zacząc wykańczac ietro w domu. i to jest teraz priorytet. b starszak nie ma gdzie sie podziac.
 
reklama
My też myślimy o Bałtyku, szukamy jakiejś fajnej miejscówki. Na razie grzejemy się w mieszkaniu. A to mój Mikołaj:)
 

Załączniki

  • 1436183579890.jpg
    1436183579890.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 57
My bedziemy czegoś szukac w sierpniu i mam nadzieje cos znajdziemy. Mam nadzieję że nie okaże się, że jestem zbyt dużą optymistką☺i coś znajdziemy.
Amazonka ale nie sprawdzil sie spiworek dlaczego?
 
Dzieciaki rzeczywsicie super, w wiekszosci chlopcy :)Dokladam tez moja gwiazde :) Oto Hania:
20150704_110957.jpg

My wakacje moze we wrzesniu. Choc staramy sie wychodzic z corka na bierzaco, spacery nad morze, wieczorem kawiarnia lub restauracja. Czasami, przyznaje, jest ciezko, ale trzeba zyc dalej jakos.
Poza tym mala ma teraz szesc tygodni i nie wiem czy to rzeczywiscie skok rozwojowy czy to sobie wmawiam, ale jest teraz przyklejona wrecz to piersi, zjada wszystko z obu i dalej sie rzuca jakby chciala wiecej. Do tego zero spania w dzien, chyba ze na rekach jakies 15 minut. Przezylam 1,5 miesiaca takie, przezyje kolejne. Chyba :)
 

Załączniki

  • 20150704_110957.jpg
    20150704_110957.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 71
Ja mam zaplanowane wakacje już od stycznia :-) domek zarezerwowałam od razu, ponieważ jak zaczęłam się interesować to się okazało, że większość przyzwoitych miejsc jest już zaklepana. Jedziemy za niecałe 3 tygodnie nad morze, już nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że Mały nie da nam w tyłek :-D od przedwczoraj jest nie do wytrzymania, je co chwilę, budzi się po 5 minutach i potem straszny wrzask, nie mogę go odłożyć do kołyski, w rezultacie dziś z nim spałam, bo miałam już dość. Albo to przez upał albo kolejny skok rozwojowy albo nie wiem co :-)
Na dodatek wczoraj byłam z nim u lekarza, ponieważ pojawiły się zielone kupki, a wczoraj rano krew :-( obsypany też jest trochę, jedni mówią, że to trądzik niemowlęcy, inni że potówka, a jeszcze inni że alergia. Zwariować można. Po wczorajszej wizycie jestem na diecie bezmlecznej... Prawdopodobnie to przez alergię na mleko :-( a mleko jest w większości produktów, więc ciekawą dietę będę miała...

Śpiworek planowałam od początku, ale nie zdążyłam kupić i teraz się cieszę. Miałam od siostry rożek, w który trochę go zawijałam na początku, a później sam kocyk. Jest tak ciepło, że Aleks leży w samym body lub koszulce, czasem go przykryję pieluszką. Śpiworek planuję kupić na zimę, wtedy też dobiorę już odpowiedni rozmiar.

Super są Wasze dzieciaczki :-)
 
Corrine ja z krostki mam to samo. Potowki podobno na policzkach się nie pojawiają, wmawiali mi tez uczulenie na nabiał wiec nie jadłam i nic nie zeszło. Położna jest zdania że to wysypka hormonalna i minie sama.

Byłam dziś na usg bioder i lekarka powiedziała ze mala ma już widoczne jądra skostnienia. Jakoś tak super szybko jak juz w 6 tygodniu i aż nie chce mi się wierzyć. A wasze dzieci jak po tym usg?
 
My mieliśmy wizytę u ortopedy, obejrzał Mikołaja i powiedział że jest wszystko w porządku, a USG bioderek dopiero 14 lipca. U mojej córki wyszło że ma przykurcz prawego bioderka, kladlismy ją 6 godzin dziennie na brzuszku, podginaliśmy nogi i wyrównało się. Ona była przez większość czasu w brzuchu w położeniu miednicowym i od tego ten przykurcz.
 
reklama
Ależ ładne te wasze dzieci super :)
Tyle włosów te wasze dzieciaczki maja piękne
No ja za kilkanaście dni 34 :)
A to mój dziubek
ImageUploadedByForum BabyBoom1436289572.484322.jpg
Najsłodszy uśmieszek :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1436289640.501493.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1436289572.484322.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1436289572.484322.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 54
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1436289640.501493.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1436289640.501493.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 49
Do góry