reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Moj Kacper spi w lozeczku odkad skonczyl 4 tygodnie a w dzien spi w wozku:) zawsze mam go na oku dzieki temu i w kazdym momencie mozemy isc na spacer :)
Bioderka tez mielismy wczoraj i wszystko ok :)
 
reklama
Ja też od 4 tygodnia przenioslam Felka ze spaniem do łóżeczka na noc.Wczesniej spal w wózku blisko łóżka. W dzień tez spi w wózku. Także podobny system mamy Beata. Na bioderkach bylismy rowno po ukończeniu 6 tygodni i wszystko w porządku.Badanie kontrolne za 3 msc.
 
Mój też w łóżeczku sypia od jakiś 2 tygodni i w nocy i w dzień. Chyba że marudzi to Go zabieram z pokoju do gondoli żeby starszy sie nie obudził ☺sypia pod kocykiem ale dzis kupilam material i zaniose di uszycia poszwy na kocyk i pofuszke bo śpi na klinie z którego wiecznie zjeżdża ns boki☺bez waleczkow po bokach się nie obejdzie
 
Moja śpi wszędzie. W sypialni mamy kołyske i chciałam by w nocy była blisko. Skończyło się jednak na tym ze tam śpi rzadko i w zasadzie od 2 tygodnia głównie w łóżeczku u siebie w pokoju. Głównie w nocy bo w dzień mało spania i jeśli już to na rękach lub poduszkach :(
Najlepiej jej zawinietej stad tez początkowo był Rożek, teraz kocyk minky, jak marudzi w nocy to czasem uda mi się ją opatrzyć sztywno kocykiem w kokon . Stosuje cie tez te metodę?
Ja na usg tez byłam prywatnie i powiedzieli ze na kontrolę w 3 i 6 miesiącu nie musze juz przychodzić.

Dziś po raz pierwszy zasnęła sama. Po karmieniu odłożyłam ja na chwile do łóżeczka i włączyła misia szumisia. Widziałam ze się do niego śmieje i gada ( oj tak, od trzech dni glużenie na maxa) wiec poszłam do łazienki. Wracam a ona śpi ; )
 
Moj też nie lubi być owiniety nawet ręcznik po kąpieli go wkurza a w nocy nie probowalam ale jest dosyć spokojny i kolki odpukać nas omijają ☺
 
Ja zamówiłam swojej woombie taka ciasna skarpeta na zamek :) opiera sie jak ja w to wkładam ale chwila i zasypia. W nocy dzisiaj sie nie budziła bo ręce nie latały i przespała 6h :)

Kuknełam co to za cudo ,slodko wyglądają w tym dzieciaczki...i jak skuteczne to najważniejsze. Moj przesypia od około 21:00 do 3 przewaznie chociaz nieraz budzi sie kolo 1 (szczegolnie teraz podczas upalow także źle nie jest).ale żałuję że przy starszym nie mialam woombie -może by pomogło bo przestal sie wybudzac w nocy częściej niż raz moze rok temu a lat ma 6. Przy tym natomiast sie wysypiam☺oby tak zostało ☺
 
reklama
Lafragola, super wyglądają te woombie ! Szkoda, że dziecko musi w tym spać na plecach, a mojego z racji solidnego ulewania staram się kłaść na boku. Na szczęście noce u nas nie wyglądają najgorzej, po wieczornym karmieniu Mały często budzi się dopiero o 3, a potem o 6. Wczoraj obudził się ok 24 i dopiero potem o 5. Taki system chciałabym wprowadzić, więc chyba zacznę go budzić ok północy.

Beata, chyba odgapię od Ciebie ten system z wózkiem. Właśnie miałam z tym problem, ponieważ Aleks śpi w porze kiedy można by pójść na spacer. Ja tak wcześnie rano nie zdążam zjeść śniadania i zrobić koło siebie więc czekam na jego następne przebudzenie, a wtedy jest już gorąco. Jak go zacznę odkładać do wózka, to jak zjem śniadanko będę mogła z nim wyjść od razu :-)

Mnie lekarz od USG nic nie mówił o kontrolnych badaniach...

Migotka, jak się sprawdza klin ? zastanawiałam się nad nim, ale wydawało mi się, że małą pochylnię robi ? podniosłam z boku całą kołyskę.

Amazonka, ja też sobie nie wyobrażałam życia bez mleka, serków, jogurtów i lodów! jestem lodomaniaczką :-D najgorsze jest to, że mleko pod różnymi postaciami jest wszędzie (mleko, masło, serwatka, kazeina, laktoza, podpuszczka, mleko w proszku, żelatyna wołowa - też jej nie wolno.... ) więc żeby był efekt trzeba odstawić wszystko. Wczoraj stałam 15 minut przed półką z margarynami, szukając czegoś do smarowania kromki oprócz oliwy.... Ale da się wyżyć, trzeba się tylko przestawić :-) dziś zamierzam zrobić deserki z kaszy jaglanej :-) Ale jeśli kupki ma normalne to może to nie wina mleka ?
 
Do góry