reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Maruusia cudna jest Twoja córeczka!
ja boje się jakoś wywoływać samej poród. Mam przed tym ogromny lek. Nie wiem dlaczego.

Paulina chyba w większości szpitali teraz tak jest ze po tygodniu jak mają miejsce to biorą na oddział i dają oksytocyne. Ale ja nie chce jeszcze tyle czekać :(

Amazonka ja w piątek tez mam wizytę. Mam nadzieję że choć jedna z nas będzie miała szyjkę skrucona.

Jolka pocieszające się tak jak ja ze pewnie poród zacznę nagle i bez większych wstępów przepowadajacych. To jedynie mnie trzyma.
 
reklama
hey dziewczyny! ja dzis po ktg, maly sie nie ruszal, spal. jestem dwa dni po terminie. polozna mi powiedziala, ze jesli w przeciagu 7 dni nic nie bedzie sie dziac to musze w poniedzialek udac sie na izbe przyjec. jak to jest u Was? jak myslicie czy jest sens sie denerwowac ze sie opoznia wszystko? bo juz nie wiem co myslec...
mi wczoraj mój gin powiedział jak zapytałam o wywoływanie- ze położna mi kazała sie położyć na wywoływanie powiedział ze tylko mnie wymęcza bo nic sie nie dzieje. a póki wszystko jest ok każe czekać, i przestałam sie denerwować ;) Najwyżej będziemy miec prezent na dzień Matki ;) i zamiast zodiakalnych byczkow będziemy mieć bliźniaki ;)


Maruusia jaka śliczna. Gratuluje!!

Maja kazał duzo spacerować, nie chodzi o wysiłek fizyczny przy sprzątaniu tylko o bujanie macicą przy chodzeniu :-D najzywżej zostane tu sama i bede sama ze sobą pisac ;) :baffled:
 
Wczoraj byłam na kontroli w szpitalu - doktor stwierdził, ze wszystko jest w porządku i pojawiło się niewielkie rozwarcie (1cm). Po południu odszedł mi czop sluzowy - także już jakieś postępy są
 
U mnie w poniedziałek było wszytko pozamykane i nic nie wskazywało na rychłe rozwiązanie. A tu w środę poszło raz dwa ;)

Powodzenia dziewczyny! Wszystkim życzę takiego porodu!
 
Gratulacje Marusia piękna malutka ,choć nie taka malutka ;)
Paulina no to kciki za szybki rozwój akcji

Ja nie owm czy słyszałyście o Kasi z lipcowek ? to straszne
Brak słów , m nadzieje rylko , ze wyjaśni sie dlaczego umarła . Wiem , że kupcowi bedą robiły akce zbierania potrzebnych rzeczy dla rodziny .
(*) :(
 
reklama
Do góry