reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Beata ,Mijaka gratulacje!!!!!super, że kolejne dzieciacxki są na świecie ☺My wczoraj wróciliśmy do domu,z karmieniem problemów wiekszych nie mam chociaż Tymcio czasami zlapie samą brodawke i wcale nie myśli inaczej.no ale mam nadzieje,że wywalcze lepszy chwyt i nie będzie tak bolało. ☺
Dziewczyny trzymam kciuki,żeby się u Was ruszyło szybciutko ...ja wypatrywalam skurczy a tu bylo tylko"cyk"wody odeszly i akcja sie zaczela ☺życzę tego każdej z Was jak najszybciej
 
bol krocza ja juz mam od 2 tygodni, ale zdecydowanie teraz coraz bardziej boli. skurczy tez nie mam, i w ogole czuje sie jak nie do porodu. jutro ktg , zobaczymy co powiedza. a myslalam ze urodze w terminie.
 
Maja u mnie to samo lekkie skurcze, i boli trochę szyjka oby jutro na wizycie oś się zadziało. Mój tez mnie opierdziela jak coś robię, więc działam jak go nie ma :rofl2: wczoraj poszedł na nockę to się wzięłam za łazienkę ;)
 
U mnie kompletnie brak jakichkolwiek zwiastunów zbliżającego się porodu- szyjka wysoko, zamknięta, brak skurczy, zero bólu czy parcia na szyjkę ... A ja wazę już 90 kg i czuje się jakbym zaraz miała pęknąć.
 
gratuluję dziewczyny :) kolejne majowe dzidziusie budzą ciepełko w serduchu :)

amazonka trzymam za Ciebie kciuki :) aby ruszyło i poszło raz dwa!
 
hey dziewczyny! ja dzis po ktg, maly sie nie ruszal, spal. jestem dwa dni po terminie. polozna mi powiedziala, ze jesli w przeciagu 7 dni nic nie bedzie sie dziac to musze w poniedzialek udac sie na izbe przyjec. jak to jest u Was? jak myslicie czy jest sens sie denerwowac ze sie opoznia wszystko? bo juz nie wiem co myslec...
 
reklama
O 8 rano łyknęłam 2 łyżki oleju rycynowego. Od 12:40 regularne skurcze co 10 min. O 15:00 przyjechalismy do szpitala, a o 17:40 urodziła się Tosia! 4050g, 58 cm. Nie pękłam nawet ;) ImageUploadedByForum BabyBoom1432160029.437092.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1432160029.437092.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1432160029.437092.jpg
    54,4 KB · Wyświetleń: 85
Do góry