reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Amazonka zostaliśmy we dwie chyba na tym finiszu. Scigamy się;)
Paulina trzymaj się. Już się dzieje; )
 
reklama
Może młody sie zasugeruje :rofl2:

Najlepsza jest moja matka mistrz wsparcia normalnie. Dzwoni bo sie martwi a na koniec ja uspokajam ją ,że młody sie jednak w brzuchu nie udusi. to nic tylko dojść w łep palnąć.
 
A ja się pochwale :) już jesteśmy w komplecie. Olek wazy 4kg
image.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 82
Gratulacje Jolka81! masz juz za soba, super! piekne malenstwo!

Dziewczyny a powiedzcie jak to jest z tym czopem? dlugo trzeba czekac do porodu? bo mi tu glowe zawracaja ze najlepiej jakbym pojechala do szpitala po odejsciu czopa, ja nie chce panikowac i na spokojnie podchodze do tego, wiec wole poczekac na jakies skurcze
 
Jolka gratuluje sory słodziak :)

Mi na usg od 2 tyg nie mogli dokładnie zmierzyć wiec mowili ze waga 3300 ale pewnie do 3500 bedzie ale ja według wcześniejszych przyrostów spodziewalam sie większej dzidzi :)

Co do czopa mi wypadł i nic nie działo sie inne dziewczyny tak samo. Tylko te ktore miały świeżą krew to kilka dni i rodziły albo i ten sam dzień :)
 
Ja dziś po lekarzu załamana. Mała nie obniża się. Do tego skończyło mi się dziś l4 i kazał wziąć juz macierzyński. po 5-7 dniach powiedział by iść na oddział. Ale tam mogą równie dobrze odesłać do domu.

Jolka gratulacje! Kawał chłopa; )
 
reklama
Maja nie musisz brać maciezynskiego lekarz nie ma prawa cie zmusić. Idź do zwykłego lekarza to ci wyposze albo zagroź ginowi ze wrocisz do pracy na te kilka dni i wyjdzie na debila
 
Do góry