reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Przepraszam, że się wtrącę, ale chciałabym zaprosić Was na mojego bloga, na którym kuszę rozdawanymi właśnie pięknymi ubrankami Lindex :)

Nowe logo i konkurs

Pozdrawiam - Mama Marysi z maja 2014 :)

konkurs1.png
 
reklama
Witam się i chwalę, 13.05 o 22:45 urodził się Jakub, 3750 g, 57 cm. Od soboty jesteśmy w domu i próbujemy się jakoś dograć. Póki co chodzimy jak zombi. Niestety mam problem z dostawianiem małego do piersi i dokarmiamy go mieszanką :( Mam nadzieję, że jakoś się to rozkręci.

Gratulacje dla rozpakowanych mamuś!

Powodzenia dla dziewczyn, które jeszcze czekają na swoje cudeńka. Oby wasze porody były lekkie i szybkie ;)
 
Mijaka GRATULACJE !
Mam nadzieję,że poród przebiegł bez problemów. A i karmienie okaże się przejściowym problemem. To cudnie, że jesteście już razem w domu. Życzę Wam dużo szczęścia spokoju i cierpliwości w docieraniu się :)
Mam nadzieję, że i ja już lada dzień też będę mogła sopojrzeć po raz pierwszy na moją kruszynę...
 
Witam się i chwalę, 13.05 o 22:45 urodził się Jakub, 3750 g, 57 cm. Od soboty jesteśmy w domu i próbujemy się jakoś dograć. Póki co chodzimy jak zombi. Niestety mam problem z dostawianiem małego do piersi i dokarmiamy go mieszanką :( Mam nadzieję, że jakoś się to rozkręci.

Gratulacje dla rozpakowanych mamuś!

Powodzenia dla dziewczyn, które jeszcze czekają na swoje cudeńka. Oby wasze porody były lekkie i szybkie ;)

No ja niestety też mam z tym problem i w większości ściągam laktatorem
 
Ja po wizycie... Szyjka dluga, zamknięta, rozwarcia brak ;( załamałam się. Mała wagowo na 4100g... Dziś termin, a tu wielka dupa. Jutro od rana testuję mieszankę z oleju rycynowego i niech się dzieje. Jak nic nie ruszy, to w piątek mam ktg, a w poniedziałek zgłosić się do szpitala...

Wiem jak się wkurzasz :(


Mijaka
gratuluje. Jeszcze chwileczke i wszytsko sie unormuje. ja chciałam urodzic 13 :)


U mnie nic. Jadu mąż nie chce dąć :-D jak mu powiedziałam , że przy ostatnim badaniu od razu lekarz poczuł że glówka jest na dole, spacer nie pomógł, wczorajsze sprzątanie do nocy i wypranie 7 pralek (już nie miałam co nawet psu poprałam :-p) tez nic a dziś mi się nic nie chce. leże wstawiałam tyko chłopakom fasolkę po bretońsku i się opierdzielam dziś.

BasiaMB
w tych konkursach to zawsze wygrwają znajomi
 
Ostatnia edycja:
o cholera Gratuluje!! Ja mam jutro termin :rofl2: Zostawiłaś mnie samą ;p Szybkiego powrotu do formy !!

Ja chodze i spiewam "jeszcze dzień najwyżej dwa.."
 
reklama
Beata Gratuluję!

Ja dziś mam delikatne skurcze. Nawet za mycie okien się wzięłam ale jak mnie mąż przylapal to od razu opierdziel dostałam ;) do tego ból krocza masakra. Nam nadzieje ze to znak że się szyjka skraca. u was tak było? Albo jest ?

Paulina , amazonka czyli zostalysmy tylko my nierozpakowane ?
 
Do góry