reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Z nastrojem to chyba każda z nas ma raz lepiej, raz gorzej... Ja tam sobie popłaczę czasem wieczorami i wyżalę i trochę mi lżej;)

Nie dajcie się!;)

Ja znów najgorszego mam stresa czy z dzieckiem wszystko dobrze:p Nie czuję ruchów, wolałabym częściej wizytować... Choćby na minutę, żeby przyłożył sondę i powiedział, że wszystko gra;P

Dziewczyny mi pomaga jak się wezmę za robotę;P Jakoś mniej myślę wtedy o problemach tych większych i tych błahych... Jak tylko mam siłę to walczę ze sprzątaniem i praniem, bo gotowanie tylko działa na mnie jak płachta na byka;D

Dziś chciałam poleżeć, wygrzać się i powalczyć na całego z tym przeziębieniem, ale mój pies dostaje czegoś - nudzi jej się strasznie i mi jęczy nad głową od rana;P dosłownie jęczy;/ Jak ją wypuszczam na ogródek to po 2 minutach się nudzi i mi szczeka, żeby ją wpuścić... chyba ją zamorduję dziś;P szkoda mi jej strasznie, bo przez nasze choróbska nie byliśmy z nią na spacerze od paru dni, a to taki pies, że potrzebuje dużo ruchu to wtedy jest szczęśliwa...
 
Bozka - no to faktycznie skoro nie możesz nic odpuścić to kuruj sie szybko i uważaj na siebie, ja jeszcze na początku ciazy odpuściłam sobie jedne imieniny, nie dałam rady .

Verna - praca faktycznie odrywa od problemów, ale mi się tak nieeeeechce ;-)
Acha - na ten salviasept patrzyłam teraz -na skład-,fajna sprawa, muszę sobie kupić!

Taki kryzys ze strachu o maleństwo trzeba przetrwać, ja taki miałam jak się bardzo zdenerwowałam...bałam się,że cisnienie za wysokie, że im coś się stało.
 
A mnie od wczoraj dość mocno bolą plecy. Wczoraj trochę się nastalam w kuchni i może dlatego...a że jestem z chora Martynka w domu to nawet leżeć nie mam za bardzo jak...
 
buuuu, trochę odespałam, ale imprezy ze zgaga ciąg dalszy:wściekła/y:


karenm, bo faceci myślą ze jeśli nie zjemy zaraz po otwarciu oczu to zagłodzimy dzieci ech;-)
ale ja wiem, to spisek przeciwko mnie:-D ja bede jadła i tyła, a potem S będzie nazywał mnie bezkarnie i na legalu grubaskiem hehehe:-p
 
Nadchodzą pierwsze święta mamasprzeda.pl dlatego chcemy świętować je w sposób szczególny i podarować coś od siebie innym dlatego zapraszamy wszystkich do zakupu na mamasprzeda.pl Fotogadżetów ze zdjęciem waszych maluszków. Dochód z tej akcji przeznaczymy dla dzieci, którym wsparcie na święta jest szczególnie potrzebne, przekażemy je Fundacji Dobrej Woli, która prowadzi ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci.


Zapraszmy na Świąteczny Bazarek
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Moje Pierwsze Święta


Dla starszych dzieci gadzety z napisem "Wesołych Świąt" ... naprawde fajnie jest na Boze narodzenie zrobic cos dobrego dla innych, którym troche mniej się w życiu poszcześciło.


1897909_380687202107117_3000868947318714483_n.jpg
 
Hej ja dzis poprawilam sobie humor wizyta u 3tygodniowego Filipka:) jaki on słodki mowie wam :) zakochalam się jak nic:D
A teraz biore się za czyszczenie fug:/ no ale trzeba to zrobić i tyle... Miłego dnia:)
 
Beata moja szkolna koleżanka też urodziła synka Filipa 3 tyg temu a najlepsze że miała być córka a dowiedziała się nie długo wcześniej przed porodem że chłopak- a to psikus
 
reklama
Zgaga mnie męczy.. :baffled:

I czytam sobie o wielorazowych pieluszkach.
Przyznam, że te statystyczne 1,5 tony brudnych pieluch, które produkuje dziecko.. a które rozkłada się przez 500 lat, zrobiło na mnie wrażenie. Mamy w planach w domu używać wielorazówek, a pampersów na dłuższe wyjścia i na wyjazdy.
Zobaczymy jeszcze, jak to wyjdzie w praktyce.
 
Do góry