reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Katagorka, bozka trzymajcie się dziewczyny! I ja do Was dołączam z bólem głowy i zawalonym gardłem:p Oby szybko nam wszystkim przeszło!;)
 
reklama
Beata mnie martwi to ze to jak przestala sie odzywac zbieglo sie z jej wizyta, mam nadzieje ze nic zlego sie nie wydarzylo

Mitganka zdrowka dla coreczki

Noc u mnie tez ciezka ale co zrobic, ciezko to sie zacznie jak maluchy sie urodza :)
 
Dziewczyny to piszcie co na to gardlo bo boje sie ze u mnie znowu skonczy sie angina, tym bardziej ze nie moge sie wylezec, dzisiaj ide z malym na kinderbal, w czwartek zakupy, w piatek pichcenie i wizyta u ginka, w sobote imieniny tesciowej, w niedziele zabawa mikolajkowa, takze musze jakos postawic sie na nogi

Verna zdrowka oczywiscie
 
Bozka mi pomaga uniben i salviasept (poprzednio się sprawdziły idealnie i teraz też jakoś lepiej po nich), jak suche to ssę fiorde...
 
Ostatnia edycja:
Ja właśnie wróciłam z pobrania.grr mdłości mnie badał męczą jak rano nie zjem i nie napije sie.

Czarnulka dobry twój S.moj tez każe mi jeść dla dzieci już od razu
 
reklama
Dzień dobry, ja dziś wstalam tylko dlatego,ze trzeba zjeść dla dzieci. Mam jakis słaby nastroj od soboty...
Bozka, Karogorka, Verna zdrowka życzę, z leków na gardlo to ja mialam hasco sept (podobno to jest takie jak tantum verde do psikania), tabletki do ssania tantum verde.
Bozka zastanów sie czy nie odpuścić trochę z tymi planami, bo jakby Cie miało potem mocno zaatakowc chorobsko to nie warto.
 
Do góry